۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:44
opensea

حجم NFT پلتفورم OpenSea پس از افزایش شدید در ماه آگوست، ۵۰ درصد کاهش یافت

01:16۰

در پی افزایش ناگهانی حجم فروش ۴ میلیارد دلاری ماه آگوست (مرداد) برای بازار OpenSea ، در خصوص NFT ، ارقام اخیر نشان دهنده این است که حجم فروش پس از صعود بسیار زیاد ، کاهش یافته است.

بازارهای NFT تا حد زیادی با حرکت نزولی که در هفته های گذشته در بازارهای رمزارزها مشاهده شد ، موازی شده است ، زیرا پلتفرم ها ، مجموعه ها و قیمت ها، همه اصلاح می شوند.

داده های تحلیلی DappRadar نشان می دهد که طی هفت روز گذشته ، حجم فروش در OpenSea از مجموع ۱۵۶،۸۱۱ معامله گر تقریباً ۵۰ درصد کاهش یافته و به ۷۹۲.۲۳ میلیون دلار رسیده است ، که ۱۰ درصد کمتر از میزان ثبت شده در هفته گذشته است.

علیرغم این اصلاح کوتاه مدت ، OpenSea همچنان موقعیت برتر را نسبت به نزدیکترین رقبای خود Axie Infinity و CryptoPunks دارد که به ترتیب با ۱۵۸.۲۴ میلیون دلار و ۴۵.۹۲ میلیون دلار در معیار حجم ذکر شده است.

در یک اتفاق ناگهانی این هفته ، یک اشکال در پلتفرم بر انتقال ERC721 به نام ENS به طور تصادفی تعداد کمی از دارایی های NFT کاربران به ارزش ۱۰۰ هزار دلار را حذف کرد. قابل درک است که این حادثه به سرعت حل و وجوه برگشت داده شد.

هفته گذشته ، این پلتفرم یک پست استخدامی صادر و اعلام کرد که به هرکسی که یک مهندس یا طراح بالقوه را معرفی کند ،به عنوان پاداش یک اتر خواهد داد.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3612

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.