۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:18

همزمان با اصلاح گسترده بازار، الگوراند بدون توقف می تازد

01:55۰

در حالی که بخش زیادی از بازار ارزهای رمزنگاری شده در روزهای اخیر درگیر اصلاحات گسترده هستند، یک آلتکوین این هفته حدود ۸۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

الگوراند (ALGO) که در اصل بلاکچینی برای برنامه های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)  است، هفته پیش با قیمتی در حدود ۱.۵۱ دلار معامله می شد و مانند بقیه بازار ارزهای دیجیتال تا اواسط روز سه شنبه تا مرز ۱.۲۰ دلار هم کاهش یافت.

با این حال، پس از رسیدن به آن نقطه قیمت، هفدهمین دارایی بزرگ بازار کریپتو از نظر ارزش بازار، روز پنجشنبه بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح هفتگی خود یعنی ۲.۴۱ دلار رسید. طبق اعلام CoinGecko، رمزارز ALGO از آن زمان با اندکی اصلاح در منطقه ۲ دلاری تثبیت شده و در زمان نگارش این مطلب با ۳.۰۴% رشد روزانه و ۸۱.۸۶% رشد در تایم فریم هفتگی، با قیمت ۲.۲۰ دلار در حال ترید شدن است.

هنوز کاتالیزور دقیقی که عامل پیشرفت اخیر ALGO بوده باشد شناسایی نشده است. این پروژه رمزنگاری، روز پنجشنبه خبر انتشار نسخه بعدی پلتفرم مدیریت دارایی خود را اعلام کرد، ولی بیشتر افزایش قیمت مشاهده شده قبل از این خبر اتفاق افتاده بود.

یکی از عوامل احتمالی این جهش می تواند آنتونی اسکاراموچی ( Anthony Scaramucci )، بنیانگذار SkyBridge Capital باشد که روز سه شنبه در شبکه CNBC با اشاره به الگوراند گفت که این ارز یکی از دارایی های رمزنگاری شده است که به احتمال زیاد به دلیل مفید بودن آن رشد خواهد کرد.

این مقام سابق دولت ترامپ می گوید:

در این فضا اتفاقات بسیار خوبی در حال رخ دادن است . با افزایش کاربردهای دیجیتالی، برخی از آلتکوین ها مانند الگوراند و کاردانو یا مواردی مانند اتریوم، همچنان به رشد و افزایش قیمت خود ادامه می دهند، زیرا در واقع موارد استفاده بسیار خوبی برای آنها وجود دارد.

 

 

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3629

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.