۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:24

رشد ارزش کل قفل شده دیفای نشان از اصلاح صعودی بازار دارد

01:18۰

به دنبال آخرین سقوط ناگهانی که قیمت اخیر در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را جبران کرد ، اکوسیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) بهبودی را تجربه کرد که در ارزش کل قفل شده (TVL) مشهود است. باتوجه به داده های ارائه شده توسط DeFiPulse ارزش کل قفل شده (TVL) برای کلیۀ پروتکل های دیفای فهرست شده، در زمان نگارش این خبر در مجموع ۸۶.۹ میلیارد دلار ذکر شده است. معیار اصلی رشد برای اکوسیستم DeFi از ابتدای هفته نوسانات شدیدی را شاهد بوده است.

با توجه به اخبار اجرای قانون به رسمیت شناختن بیت کوین (BTC) به عنوان پول رایج کشور در السالوادور، بازار DeFi در واکنش به این خبر به اوج خود رسید و به بالاترین سطح تاریخ (ATH) 98.266 میلیارد دلار رسید. TVL نتوانست این روند صعودی را حفظ کند و در ۸ سپتامبر(۱۷ شهریور) به شدت کاهش یافت و به ۷۶.۲۷ میلیارد دلار رسید. همانطور که در نمودار بالا مشاهده شد ، فوجی از سرمایه گذاری های جدید در ۱۰ سپتامبر این رقم را به ۸۸.۵۶۱ میلیارد دلار رساند که به ۸۲.۱۹۱ میلیارد دلار در اوایل امروز رسید.

سرمایه گذاران بازار DeFi بسیار محتاط هستند تا وجوه خود را در بازار نامنظم تخصیص دهند. روی هم رفته در ارزش کلی قفل شده در این بخش در زمان نگارش این خبر بخشی از افت اخیر جبران شده و در حال حاضر ۸۷.۲۲۲ میلیارد دلار برآورد می شود.

 

 

منبع
coingape
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3717

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.