۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:50
zero

فیلم جدید آنتونی هاپکینز بصورت NFT توزیع خواهد شد!

02:00۰

فیلم “Zero Contact” ، فیلمی علمی تخیلی با بازی آنتونی هاپکینز، به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) توزیع خواهد شد. NFT ها رمزهای منحصر به فرد رمزنگاری هستند که می توانند به محتوای دیجیتالی مانند آثار هنری ، موسیقی یا در این مورد ، یک فیلم مرتبط شوند.

داستان فیلم از این قرار هست که هاپکینز در نقش میلیاردری در زمینه فناوری، به نام فینلی هارت (Finley Hart) می باشد که با قرار دادن پنج نفر در سراسر جهان، خود را برای جلوگیری از رویداد فاجعه کشتار جهان با مخفی کردن سری ترین اختراع خودش، آماده می کند. دستگاهی که یا راه حلی برای مشکلات بشریت است یا پایان زندگی بر روی زمین. همچنین با پیچیده شدن مشکلات آنها ، گروه نیز توسط یک فرد اسرارآمیز تحت تعقیب قرار می گیرد.

این فیلم که از راه دور در ۱۷ کشور مختلف در طول بیماری همه گیر COVID-19 تولید شده است و از طریق پلت فرم توزیع و مشاهده دیجیتال “Vuele” به عنوان NFT منتشر می شود.

Vuele که در آگوست ۲۰۲۱ با مشارکت شرکت تولید کننده Enderby Entertainment و شرکت فناوری CurrencyWorks تأسیس شده است ، به عنوان پلتفرم مشاهده مستقیم برای مصرف کنندگان با استفاده از فناوری NFT نامیده می شود و NFT هایی مانند فیلم های بلند ، محتوای پشت صحنه ، یادگاری ، پرسش و پاسخ و از این قبیل محتویات اضافی برای هر فیلم را شامل می شود.

ریک دوگدیل ، تهیه کننده Zero Contact اعلام کرد که تعداد محدودی از NFT های Zero Contact منتشر می شوند که بسته به قیمت ، موارد اضافی متفاوتی را دارا می باشند. خریداران می توانند NFT این فیلم را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده یا کارت های اعتباری خریداری کنند.

با رشد روز افزون فناوری NFT، صنعت فیلم سازی نیز به فکر کسب در آمد و بازگرداندن سرمایه خود به صورت توکن های غیر قابل تعویض افتاده است. با این کار نه تنها نسخه های کم یاب و با ارزشی از اثر خود تولید می کنند بلکه به دلیل همین کم یابی می توانند این اثر ها را با قیمت های نجومی به فروش برسانند.

منبع
decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3741

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.