۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:31

افزایش بیش از ۱۲.۵ درصد قیمت کاردانو، به دلیل هاردفورک آلونزو

01:21۰

با نزدیک شدن به زمان عقد قرارداد هوشمند، قیمت دارایی کاردانو (ADA)، تقریباً ۱۶ درصد در صرافی بایننس (Binance) افزایش یافته است

مدیرعامل IOG و بنیانگذار Cardano، چارلز هاسکینسون(Charles Hoskinson)، در توئیتر به جامعه یادآوری کرد که روز یکشنبه قرار است هارد فورک آلونزو (Alonzo hard fork) راه اندازی شود که به کاربران امکان می دهد ساخت قراردادهای هوشمند را در بزرگترین بلاک چین اثبات سهام (Proof-of-Stake) شروع کنند.

با این حال، تیم فروشنده داده های درون زنجیره ای Santiment، هشدار می دهد هنگامی که جامعه ADA بیش از حد هیجان زده یا ترسیده می شود، ممکن است دوباره قیمت به شدت کاهش یابد.

در ۹ سپتامبر (۱۷ شهریور)، ADA ، همراه با سایر ارزهای رمزنگاری شده، از سطح ۲.۹ دلار، افت شدیدی را تجربه کرد و به پایین ترین سطح متوالی ۲.۱۶ دلار و سپس ۲.۲۱ دلار رسید. همچنین دوج کوین (Dogecoin) در آن روز، پس از سقوط ارز رمزنگاری شاخص، بیت کوین به زیر سطح ۵۰,۰۰۰ دلار، کاهش قیمتی زیادی را نشان داد.

هاسکینسون در برنامه زنده اخیر خود اشاره کرد که کاهش قیمت ADA به دلیل اصلاح بیت کوین بوده است و نه FUD اخیر، مربوط به مسائل فنی که صرافی غیر متمرکز چند استخری Minswap روی کاردانو راه اندازی کرده است.

در حال حاضر، کاردانو ۴.۵ درصد از ۲.۵۲ دلار افزایش یافته است و در حال تغییر در قیمت ۲.۶۴ دلار میباشد.

 

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3761

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.