۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:32

استراتژیست برتر رمزارز پیش بینی می کند این آلتکوین نوظهور حرکت انفجاری قیمتِ سولانا را دنبال خواهد کرد

02:00۰

یک استراتژیست و معامله گر برجسته کریپتو می گوید که پس از رفتارِ انفجاریِ قیمتِ پلتفرم قرارداد هوشمند، Solana ، یک آلت کوین نوظهور را تحت نظر دارد که آن را دنبال می کند.

معامله گری با نام مستعار Inmortal، به ۶۶،۶۰۰ دنبال کننده خود در توییتر می گوید که او Cosmos (ATOM) را زیر نظر دارد ، پروژه ای که هدف آن کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد بلاک چین های مختلف است که می توانند داده ها را منتقل و مبادله کنند ، و یک اینترنت غیر متمرکز از بلاک چین ایجاد کند. به گفته تحلیلگر ارزهای دیجیتال ، Atom سولانای (SOL) بعدی خواهد بود ، رمزارزی که به گفته  CoinGecko در ۳۰ روز گذشته تقریباً ۳۵۰ درصد افزایش داشته است.

FOMO (ترس از دست دادن) به زودی شروع می شود. ATOM.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال همچنین در حال بررسی Cosmos در برابر جفت بیت کوین آن (ATOM/BTC) است. با توجه به Inmortal ، ATOM/BTC باید مقاومت ۰.۰۰۰۵۵ (۲۵ دلار) را به  حمایت تبدیل کند تا افزایش سهمی ارزش آن استارت زده شود.

یکی از بزرگترین محدوده های زمانی انباشت در جفت های آلت کوین در برابر بیت کوین را دارد (۸۰۰+ روز). وقتی ATOM سرانجام این سطح کلیدی را به حمایت تبدیل کند ، من فکر می کنم ما شاهد آتش بازی خواهیم بود.

اگر ATOM/BTC از سناریوی Inmortal پیروی کند ، این جفت ارز می تواند تا ۰.۰۰۲ BTC (91.14 دلار) افزایش یابد ، که بالقوه ۲۳۰ درصدی از قیمت فعلی ۰.۰۰۰۶ BTC یا ۲۷.۳۴ دلار را نشان می دهد.

Inmortal همچنین مراقب حرکت قیمتی اتریوم (ETH) است. این تحلیلگر ارزهای دیجیتال معتقد است حرکت ETH به زیر ۳۴۰۰ دلار فرصتی برای خرید این افت قیمتی(Dip) است.

من اینجا فرصتی می بینم. شکار حد ضررها + جهش قوی در سطح کلیدی. من هرگونه افت قیمت زیر ۳۴۰۰ دلار را خریداری می کنم و در حال حاضر ۳۸۰۰ دلار (نقطه شکست) را هدف قرار می دهم.

 

 

 

 

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3777

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.