۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:02

همکاری Knit Finance و Kyber Network برای راه حل های نقدینگی

01:38۰

پروتکل غیر متمرکز Knit Finance با مرکز نقدینگی شبکه Kyber، برای مشارکت استراتژیک همکاری می کند. در این همکاری، توکن بومی دومی با پلتفرم چند زنجیره ای Knit Finance ادغام می شود.

علاوه بر این، این مشارکت گزینه های بازار را ایجاد می کند و نقدینگی را برای هر دو دارایی افزایش می دهد. Knit Finance همچنین قابلیت نقدینگی را برای توکن های خود در Kyber DMM، پروتکل AMM نسل بعدی اضافه می کند. به این ترتیب، انعطاف پذیری قابل توجهی و کارایی سرمایه بسیار بالایی را ارائه می دهد.

Kyber Network، برنامه های غیر متمرکز، تجمیع کنندگان، صرافی های غیرمتمرکز (DEX) و سایر کاربران را قادر می سازد تا به طیف وسیعی از منابع نقدینگی که بهترین نرخ را ارائه می دهند دسترسی آسان داشته باشند. به این ترتیب، این همکاری بر روی حل مشکل نقدینگی در صنعت DeFi کار می کند. از سوی دیگر، Knit Finance خودش نسل بعدی پروتکل های DeFi است که با هدف اتصال به زنجیره های غیر اتریومی با ERC20 در فاز ۱ کار می کند.

این همکاری همچنین به شبکه Kyber اجازه می دهد تا از قابلیت همکاری زنجیره ای Knit Finance استفاده کند. توکن های بومی KNC آن می توانند از این قابلیت برای انجام معاملات در چندین بلاکچین در یک مدل توکن K-KNC استفاده کنند.

با همکاری Kyber و Knit Finance، هر دو دارایی قادر خواهند بود در چند زنجیره فعالیت کنند. آنها می توانند گزینه های بازار را ایجاد کرده و نقدینگی را افزایش دهند. Knit Finance Token و synthetic Token نیز از طریق پروتکل Kyber DMM بسیار انعطاف پذیر و مقرون به صرفه در شبکه Kyber لیست می شوند.

 

 

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3789

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.