۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:38

ارزش گذاری Monochrome به مبلغ ۱۵ میلیون دلار، پس از جمع آوری سرمایه سری A

04:00۰

مدیر دارایی های دیجیتالی استرالیا، مونوکروم (Monochrome)، جمع آوری کمک های مالی ۱.۸ میلیون دلاری از سری A را به رهبری برخی از تأثیرگذارترین کارآفرینان ارزهای دیجیتال به انجام رسانده است که بر پتانسیل رو به رشد راه حل های دارایی رمزنگاری شده در سطح نهادی تأکید می کند.

این شرکت گفت که تزریق پول نقد توسط Monochrome برای توسعه محصولات جدید تخصصی در بیت کوین (BTC) و دیگر دارایی های دیجیتالی استفاده خواهد شد. جمع آوری سرمایه سری A توسط چارلی لی (Charlie Lee)، خالق لایت کوین (Litecoin)، سامسون مو(Samson Mow)، افسر استراتژی Blockstream ، وی ژو (Wei Zhou)، مدیر سابق بایننس (Binance) و کین وارویک (Kain Warwick​​بنیانگذار پروتکل Blueshyft و DeFi Synthetix هدایت می شد. پس از این دور جمع آوری سرمایه، ارزش کل مونوکروم تقریباً ۱۵ میلیون دلار تخمین زده شد.

Monochrome در اوایل سال جاری توسط جف یو (Jeff Yew) ، مدیر اجرایی سابق Binanceاسترالیا راه اندازی شد تا یک سرمایه گذاری نهادی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ارائه دهد. این شرکت شاید بیشتر به خاطر صندوق بیت کوین مونوکروم (Monochrome Bitcoin Fund)، وسیله رشد سرمایه برای سرمایه گذاران عمده شناخته شده است. هدف این صندوق تخصیص تقریباً ۱۰۰ درصد به بیت کوین فیزیکی است که توسط شرکت معتبر آمریکایی BitGo Trust نگهداری می شود.

وی ژو، Monochrome را شرکت سرمایه گذاری پیشرو در استرالیا که در زمینه دسترسی به دارایی های دیجیتالی متخصص است توصیف کرد و بر موضع نظارتی مترقی این کشور در قبال ارزهای رمزنگاری شده تاکید کرد.

مانند دیگر کشورهای صنعتی پیشرفته، مقررات ارز رمزنگاری شده استرالیا هنوز در مراحل اولیه خود است. در حالی که این کشور رمز ارز را به عنوان پول به رسمیت نمی شناسد، تجارت دارایی های دیجیتالی در کشور قانونی است و مشمول مقررات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم میباشد. تنظیم کننده مالی استرالیا اخیراً به شهروندان در مورد استفاده از مشاغل رمزنگاری ثبت نشده هشدار داده است.

Monochrome، مانند سایر مدیران دارایی های متمرکز بر حوزه رمزنگاری، سرمایه گذاران نهادی را برای ورود به اقتصاد دارایی های دیجیتال هدف قرار می دهد. همانطور که در جریان ورود بزرگی به محصولات گری اسکیل (Grayscale) و کوین شیر (CoinShare)، در میان دیگران مشهود است، به نظر می رسد تقاضا برای رمزنگاری در میان سازمانها در حال افزایش میباشد. نظرسنجی از سرمایه گذاران نهادی همچنین نشان می دهد که درصد زیادی از مدیران ثروت، در حال برنامه ریزی برای خرید سرمایه گذاری های رمزنگاری شده یا افزایش مواجهه خود با این دارایی ها هستند.

در حالیکه بیت کوین در حالت آزمایش زمان است، سرمایه گذاران بیشتری به دنبال قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال در پیگیری اهداف گسترده تر اقتصاد کلان هستند. مشاوران مالی می توانند این مسئولیت را به عهده بگیرند که سرمایه گذاری رمزنگاری از نظر شهرت شغلی به طور قابل توجهی در معرض ریسک کمتری قرار گرفته است.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3814

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.