۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:44

بروان هاوارد ، صندوق اصلی انگلستان ، بخش رمزارزی را راه اندازی می کند

02:00۰

بر اساس گزارش جدید رویترز ، بروان هوارد(Brevan Howard) ، صندوق ریسک مستقر در بریتانیا ، قصد دارد ارز دیجیتال و دارایی های دیجیتالی خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهد.
آرون لندی(Aron Landy) ، مدیر ارشد اجرایی ، که از زمان استعفای آلن هوارد(Alan Howard) ، بنیانگذار و پشتیبان قدیمی کریپتو ،  اظهار داشته است که این شرکت تعهد دارد به سرعت پلتفرم و خدمات خود را در زمینه رمزارزها و دارایی های دیجیتال گسترش دهد.

استراتژی Brevan برای رمزارز دو طرفه است. این شرکت در حال راه اندازی یک بخش تجاری جدید با نام BH Digital برای مدیریت دارایی های رمزارزی و دیجیتالی خود است و همچنین کالین سالیوان(Colleen Sullivan) ، مدیر اجرایی CMT Digital را برای رهبری سرمایه گذاری های خصوصی و سرمایه گذاری در رمزارز استخدام کرده است.

سالیوان از اواخر سال ۲۰۱۳(۱۳۹۲)،  CMT Digital را رهبری می کند، بخشی از گروه CMT که بر معاملات رمزارزی ، سرمایه گذاری در بلاکچین و مشارکت حقوقی/سیاستی در صنعت متمرکز است. لندی سابقه استثنایی سالیوان در سرمایه گذاری بسیار موفق در زمینه رمزارز را تأیید کرده و افزود که انتصاب وی برای مشتریان بروان هاوارد سود فوق العاده ای خواهد بود
استراتژی رمزارزی بروان تحت رهبری لندی نشان می دهد که خروج هاوارد هیچ تاثیری در کاهش اشتیاق شرکت برای سرمایه گذاری در این فضا نداشته است. تحت رهبری وی ، صندوق اصلی Brevan Howard Master اعلام کرده بود که در ماه آوریل(فروردین ۱۳۹۹)،میزان ۱.۵ درصد ، تقریبا ۸۴ میلیون دلار به ارزهای دیجیتال اختصاص می دهد.

خود هاوارد سرمایه گذاری های رمزارزی متعددی تحت پوشش خود دارد ، از جمله در توسعه دهنده EOS Block.one و پلتفرم دارایی های دیجیتالی Bakkt متعلق به ICE. او تابستان امسال ۲۵ میلیون دلار برای شرکت خدمات رمزارزی مستقر در لندن Copper.co  سرمایه گذاری کرد و همچنین در پلتفرم سرمایه گذاری رمزارزی آسیایی Kikitrade سرمایه گذاری کرد. او همچنین دارای ۲۵٪ سهم از One River Digital Asset Management ، صندوق حمایت از ایالات متحده، است که ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین و اتر در سال ۲۰۲۰(۱۳۹۹) خریداری کرده است.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=3956

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.