۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:38

آریوا، صنعت گردشگری را با راه حل های نوآورانه بلاکچین هموار می کند

02:21۰

صنعت رمزارزها و بلاکچین از طریق Ariva با دنیای واقعی ملاقات می کند.

تغییر صنعت گردشگری هدف Ariva.World است. تبدیل شدن به اولین پورتالی که افراد می توانند مقصدهای سفر خود را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده رزرو کنند.

آریوا با ادغام صنعت گردشگری با دنیای رمزنگاری، آینده آن را تغییر خواهد داد.

به گفته Ariva Digital، تیم آن روی داشتن کوین و کیف پول بومی خود کار می کند. در حالت ایده آل، آریوا دیجیتال می گوید این دو محصول در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ (سه ماهه آخر ۱۴۰۰) راه اندازی می شوند. در حال حاضر، از توکن آریوا (ARV) استفاده می کند، یک توکن BEP20 که با استفاده از بلاکچین بایننس تولید شده است.

آریوا دیجیتال همچنین اشاره کرد که آریوا برای کاهش هزینه های انتقال پول بین المللی ایجاد شده است. علاوه بر این، هدف دیگر آریوا دیجیتال این است که با استفاده از توکن های ARV در هر کشوری که در کیف پول رمزنگاری شده کاربران وجود دارد، پیچیدگی استفاده از پول محلی در کشور مقصد را از بین ببرد. از این طریق، دیگر مسافران نیازی به استفاده از کارت های نقدی یا اعتباری ندارند.

در ادامه، آریوا دیجیتال می گوید این پلتفرم مانند کارت اعتباری و سیستم دستگاه POS در فروشگاه ها در مقاصد مورد نظر کارایی دارد.

در حال حاضر، آریوا اظهار داشت که آنها از سه اکوسیستم مختلف استفاده می کنند که همگی هنوز در جریان هستند. نسخه های بتا به زودی طبق نقشه راه آریوا دیجیتال راه اندازی می شوند. این ها Ariva.World ، Ariva.Club و Ariva.Finance هستند.

چرا باید آریوا را انتخاب کنیم

همانطور که گفته شد، هدف آریوا دیجیتال ایجاد یک پلتفرم جهانی گردشگری B2B-B2C است که در آن از توکن های ARV استفاده می شود. از این طریق، کاربران یک روش پرداخت روان و مطمئن را در بستر رمزنگاری شده تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، به کاربران اجازه می دهد تا ارزها و توکن های دلخواه خود را به راحتی با ARV معامله کنند.

در حال حاضر، آریوا عرضه گردش ۵۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ و عرضه کل ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ دارد. به گفته وب سایت CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، حجم مبادلات ۲۴ ساعته ۲۵۹،۵۰۰ دلار ثبت شده است.

علاوه بر این، آریوا وعده مزایای بی شماری از پلتفرم مبتنی بر رمزنگاری را می دهد. این تیم می گوید:

در مدت کوتاهی تا ۳ ماه، پروژه توسط بسیاری از افراد شنیده می شود و ایده را بی نقص می داند” با این وجود، ما اینجا هستیم تا شاهد شکوفایی بیشتر آن باشیم و ببینیم در آینده چه کاری می تواند انجام دهد.

 

 

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4002

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.