۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:21

شرکت ماینینگ Greenidge برای لیست شدن در NASDAQ اقدام می کند

01:26۰

شرکت استخراج بیت کوین و تولید برق Greenidge قصد دارد با تکمیل روند ادغام خود با پلتفرم ارائه کننده خدمات پشتیبانی فنی و پشتیبانی مشتری Support.com برای لیست شدن در بازار نزدک اقدام کند.

پس از نهایی شدن معامله ادغام، کمپانی Support.com  به یک شرکت تابعه متعلق به هولدینگ Greenidge  تبدیل می شود. سهام کلاس A نهاد جدید با نماد شرکت GREE معامله خواهد شد.

بر اساس اعلامیه روز ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) که توسط SEC منتشر شد، انتظار می رود فرایند ادغام این شرکت همزمان با بسته شدن بازار روز بعد به مرحله اجرا دربیاید. این فرایند تلفیق، که به صورت معامله سهام در ازای سهام انجام می شود، باعث می شود هر سهم در کمپانی Support.com  به طور خودکار به حق دریافت ۰.۱۱۵ سهم از سهام کلاس A از Greenidge  تبدیل شود.

پس از اجرایی شدن این قرارداد، کیرت (Kirt) به عنوان مدیر عامل شرکت ترکیبی منصوب خواهد شد. روزنزویگ (Rosenzweig) نیز در منصب فعلی خود در Support.com ، به عنوان مدیر مشاغل شرکت باقی خواهد ماند و به طور معمول به عنوان زیرمجموعه ای متعلق به Greenidge  به فعالیت خود ادامه می دهد.

در ماه جولای (تیر و مرداد)، این شرکت از تعهد خود مبنی بر تبدیل ۱۰۰٪ عملیات استخراج بیت کوین به فرایند بدون کربن و خرید داوطلبانه کربن از مجموعه پروژه های کاهش گازهای گلخانه ای ایالات متحده خبر داد. این شرکت همچنین قصد دارد از منابع انرژی فاقد کربن در تاسیسات خود در ایالت نیویورک استفاده کند.

 

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4040

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.