۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:29

تحلیل اتریوم۱۴۰۰/۰۶/۲۴

02:00۰

اتریوم توانست بالاتر از سطح ۳۲۰۰ دلار یک مبنای حمایتی قوی تشکیل داده و روند افزایشی جدیدی را آغاز کند. در این روند افزایشی، اتر (ETH) موفق شد مقاومت ۳۳۵۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را پشت سر بگذارد.

 

در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD، شکست قیمتی بالاتر از یک خط روند نزولی مهم با مقاومتی نزدیک به ۳۳۶۰ دلار مشاهده شد. این اتفاق راه را برای حرکت به سمت سطوح بالای مقاومت اصلی ۳۴۰۰ دلاری هموار کرد. به این ترتیب، اتر حرکت خود را بالاتر از سطح ۳۴۲۰ دلار ادامه داد و سطح ۳۴۵۰ دلار را تاچ کرد.

بالاترین سطح قیمت در نزدیکی تراز ۳۴۵۰ دلار شکل گرفت و قیمت اکنون مانند بیت کوین، بسیار بالاتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% حرکت صعودی کف نوسانی ۳۱۱۵ دلار به سقف قیمت ۳۴۵۰ دلار در حال تحکیم سود است.

اولین مقاومت در مسیر صعود اتر، نزدیک به سطح ۳۴۲۰ دلار قرار دارد. اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به تراز ۳۴۵۰ دلار می باشد. شکست قاطع قیمت بالاتر از سطح ۳۴۵۰ دلار می تواند باعث تداوم افزایش قیمت شود. در این صورت، مقاومت بعدی نزدیک به ۳۵۰۰ دلار پیش روی گاوها قرار می گیرد. هرگونه افزایش بیشتر می تواند زمینه حرکت به سمت سطح ۳۶۵۰ دلار را فراهم کند.

اگر حرکت صعودی اتریوم نتواند بالاتر از سطوح مقاومت ۳۴۲۰ دلار و ۳۴۵۰ دلار ادامه یابد، می تواند اصلاح نزولی تازه ای را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۳۸۰ دلار خواهد بود.

به نظر می رسد حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۳۵۰ دلار شکل گیرد. هرگونه حرکت منفی دیگر، لمس سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت صعودی ۳۱۱۵ دلار به ۳۴۵۰ دلار را به همراه خواهد داشت. مانع بعدی پیش روی خرس ها ممکن است نزدیک سطح ۳۲۴۰ دلار باشد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳۳۵۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۴۵۰ دلار

 

 

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4160

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.