۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:49

نگاهی کلی به وضعیت بازار ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

02:007۰

چند روز گذشته برای ارز دیجیتال اول بازار روزهای به شدت نوسانی و بی ثباتی بود. همه چیز پس از ریجکت شدن قیمت در سطح ۴۶۵۰۰ دلار روز دوشنبه شروع شد و افت بعدی ظرف چند دقیقه قیمت آن را به ۴۵۰۰۰ دلار رساند.

با این حال، اوضاع بعد از تکذیب خبر همکاری والمارت و لایت کوین رو به وخامت گذاشت و بیت کوین و بقیه بازار با وجود جهش کوتاه مدت قیمت با ریزش گسترده ای مواجه شدند؛ به طوریکه قیمت این ارز در عرض چند دقیقه به ۴۳ هزار و ۴۰ سنت سقوط کرد.

در این مرحله گاوها وارد عمل شدند و به تدریج این ارز رمزنگاری شده را به بالا کشاندند. طی دو روز بعد، قیمت BTC تقریبا ۴۰۰۰ دلار افزایش یافته و ساعاتی پیش از مرز ۴۷۰۰۰ دلار عبور کرد و بالاترین سطح قیمت خود را در ۴۷۵۰۰ دلار ثبت کرد که بالاترین سطح قیمت از زمان اصلاح بازار در هفته گذشته بود.

به این ترتیب، ارزش بازار BTC بار دیگر به ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که چیرگی آن بر آلتکوین ها هنوز ۴۱.۵ درصد است.

جهش ۵ درصدی بایننس کوین

اخیراً بیشتر کوین های جایگزین عملکرد مشابهی با رهبر خود داشته اند. اتریوم که تا زیر ۳۱۰۰ دلار کاهش یافته بود بیشترین میزان این ضرر را جبران کرده و در حال حاضر کمی بیش از ۳۴۰۰ دلار قیمت دارد.

بایننس کوین با ۵ درصد افزایش در بین بهترین ارزهای امروز قرار دارد. در نتیجه این تغییر، BNB اکنون با قیمتی در حدود ۴۲۵ دلار معامله می شود. چین لینک و یونی سوآپ هر دو با حدود ۱۰ درصد افزایش از دیگر ارزهای چشمگیر امروز هستند. به این ترتیب، LINK  موفق شد تراز ۳۰ دلار را پس بگیرد در حالی که UNI بالای ۲۵ دلار ترید می شود.

سایر ارزهای بزرگ بازار مانند ریپل، پولکادات، دوج کوین، ترا و لایت کوین نیز افزایشی جزئی را شاهد بوده اند. در مقابل، سولانا پس از مشکلات شبکه ای که دیروز شاهد بود، امروز در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

دو ارزCurve DAO Token (20٪)  و Hedera Hashgraph (19٪) بیشترین افزایش را در بین ۱۰۰ ارز برتر بازار داشته اند. پس از آن نیز ارزهایی مانندIOST (16٪) ، Aave (16٪) ، SushiSwap (15٪) ، eCash (14٪) ، Compound (12٪) ، Fantom (11٪) ، THETA (11٪) ، و Flow (10٪)  قرار دارند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده از پایین ترین سطح دو روز پیش، حدود ۱۵۰ میلیارد دلار افزایش یافته و در حال حاضر بالای ۲.۱ تریلیون دلار است.

 

 

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4185

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.