۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:04

تغییر دیدگاه استیو کوهن نسبت به ارزهای دیجیتالی

01:53۰

استیو کوهن(Steve Cohen) ، کسی که قبلا نسبت به رمزارز بدبین بود ، نظر خود را در مورد رمزارزها و خود این صنعت به طور کلی، تغییر می دهد. طبق بحثی که او با آنتونی اسکاراموچی(Anthony Scaramucci) بنیانگذار Skybridge Capital داشت ، پسرش – که او را شیفته کریپتو می نامید – به او کمک کرد تا نظر خود را در مورد دارایی های دیجیتالی تغییر دهد.

این میلیاردر فقط منتظر آشنایی بیشتر با این صنعت و آموزش خود بود. کوهن دریافت که فرصت هایی در صنعت وجود دارد که در اوایل دوران اینترنت وجود داشت. به منظور به حداکثر رساندن سود بالقوه خود ، او تصمیم گرفت وارد کریپتو شود و اجازه ندهد از آن غافل شود.

به گفته بلومبرگ ، کوهن با دارایی خالص ۱۱.۱ میلیارد دلار ، هم شخصاً و هم به عنوان یک شخصیت حقوقی خود را وارد دنیای رمزارزها کرده است.

در اوایل هفته جاری ، کوهن اعلام کرد که در Radkl ، یک شرکت معاملات دارایی های دیجیتالِ کمی(quantitative) سرمایه گذاری می کند. علاوه بر این ، او در شرکت Recur سرمایه گذاری کرد که هدف آن توسعه راه حل هایی برای خرید و فروش توکن های غیرقابل تعویض است. در گفتگوی خود با اسکاراموچی ، او همچنین گفت که Point72 روی ایجاد یک راه حل معامله رمزارز در شرکت کار می کند.

علاوه بر دارایی های دیجیتالی ، کوهن همچنین علاقه مند به سرمایه گذاری در شرکت هایی است که با متاورسها کار می کنند.

ایده هایی دور از ذهن درباره اینکه مردم چگونه قرار است وقت خود را بگذرانند، وجود دارد.

مفهوم متاورس اغلب با صنعت دارایی های دیجیتال در ارتباط است ، که می تواند به عنوان یک ابزار پرداخت در آن پیاده سازی شود. علاوه بر معاملات ، آواتارهایی که در داخل فضای مجازی استفاده می شوند را می توان با توکن های غیر قابل تعویض پیوند داد.

 

 

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4219

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.