۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:08

سرمایه گذاران نهادی به طور فزاینده ای روی آلتکوین ها تمرکز کرده اند

02:003۰

پس از سرمایه گذاری روی بیت کوین و افزایش قیمت دارایی ها به سطوح جدید ، سرمایه گذاران نهادی و مدیران ثروت اکنون روی آلتکوین ها تمرکز کرده اند.

تحقیقات جدید مدیریت دارایی دیجیتال نیکل(Nickel Digital Asset Management) نشان می دهد که ۳۲ درصد از سرمایه گذاران نهادی با اختصاص بیت کوین در سبد سرمایه گذاری خود، برای اولین بار در ۱۲ ماه آینده در آلتکوین ها سرمایه گذاری می کنند.

به طور قابل توجه ، حدود ۳۳ درصد از سرمایه گذاران معتقدند که سرمایه گذاری شامل مقدار قابل توجهی خواهد بود ، در حالی که ۲۹ درصد سرمایه گذاری آلتکوین آنها تدریجی است.

در مورد انگیزه سرمایه گذاری برنامه ریزی شده در آلتکوین ، ۵۴ درصد از موسسات نشان می دهند که این حرکت با رشد مداوم بخش رمزارزی مطابقت دارد.

۴۵ درصد دیگر خاطرنشان می کنند که این بخشی از تنوع سرمایه گذاری های آنها از بیت کوین است. در مقایسه ، ۴۴ درصد بر این باورند که یک پتانسیل صعودی بازار رمزارز ، تخصیص بلند مدت سبد ارز را تضمین می کند.

آناتولی کراچیلوف(Anatoly Crachilov) ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت نیکل دیجیتال، در مورد یافته ها اظهار داشت که این حرکت با رشد بخش دیفای مطابقت دارد ، زیرا برخی از آلتکوین ها نرخ رشد سریع تری نسبت به بیت کوین نشان می دهند. به گفته کراچیلوف:

بسیاری از پروتکل های دیفای طی سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر ارزش بازار خود بوده اند و ارزش گذاری سریعتر از بیت کوین افزایش یافته است. این دارایی ها موارد استفاده واقعی را مورد بررسی قرار می دهد و بر اساس برنامه ریزی بیشتر از بیت کوین است که در پویایی قیمت آنها منعکس شده است. بنابراین تعجبی ندارد که سرمایه گذاران نهادی آینده نگر و مدیران ثروت به طور فزاینده ای به این بخش نوظهور بازار رمزارز توجه می کنند.

در این مطالعه سرمایه گذاران نهادی و مدیران ثروت از ایالات متحده ، بریتانیا ، فرانسه ، آلمان و امارات متحده عربی مورد بررسی قرار گرفتند. در مجموع ، آنها ۲۷۵.۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را کنترل می کنند.

تاثیر موسسات بر بازارهای رمزارز

در اوایل سال جاری ، بازارهای رمزارز با افزایش نرخ ورود موسسات به بیت کوین به رکورد ۶۵۰۰۰ دلار رسیدند. اگر مشابه آن تحت آلتکوین تکرار شود ، ممکن است کوین های تحت تأثیر جهش مشابهی مانند بیت کوین را ثبت کنند. این پیشرفت علیرغم برخی تحلیل صورت می گیرد که نشان می دهد فصل آلتکوین هنوز دور از دسترس نیست.

 

 

 

 

منبع
finbold
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4253

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.