۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:16
idexo

شرکت Idexo مبلغ ۲.۵ میلیون دلار برای ساخت NFT و API برای بازی ها، جمع آوری کرده است!

کمتر از یک دقیقه۰

شرکت Idexo اخیراً در اطلاعیه ای به عموم اطلاع داد که دور جمع آوری بودجه ۲.۵ میلیون دلاری آنها به طور رسمی به پایان رسیده است.

سرمایه گذاران شامل شرکت های: Outlier Ventures ، Floem Capital ، InSquare Ventures ، BlackDragon ، Heat Capital ، Panony ، Aspectures Ventures ، DAO Capital ، CSP DAO ، Defiants ، C2G Ventures ، Crypto Avengers ، Moonwhale Ventures و Titan Ventures هستند.

به گفته تیم Idexo، آنها از اعتمادی که بسیاری از سرمایه گذاران به این شرکت نشان داده اند ، سپاسگزارند. این تیم می گوید که آنها از بینش ها ، ارتباطات جدید و اطلاعاتی استفاده می کنند که به پیشرفت بیشتر پروژه کمک می کند. هدف Idexo این است که NFT را به جریان اصلی تبدیل کند و هرکسی می تواند بازارهای NFT را در برنامه های خود ادغام کند.

API یک “رابط برنامه نویسی اپلیکیشن” است که به برنامه نویسان کمک می کند که کد های خود را اجرایی و کاربردی کنند. این API دارای پتانسیل عظیمی است ، به ویژه برای توسعه دهندگان برنامه و بازی. با تبدیل شدن بازی های Play To Earn به یک موضوع داغ ، Idexo API می تواند کارها را برای توسعه دهندگان در ایجاد NFT یا ایجاد بازارهای NFT درون بازی آسان کند.

منبع
coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4309

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.