۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:05

تحلیل اتریوم ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

02:00۰

پس از آنکه اتریوم توانست منطقه مقاومت ۳۴۵۰ دلاری را پشت سر بگذارد، روند صعودی جدیدی را آغاز کرد. اتر (ETH) منطقه مقاومت ۳۵۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را شکست تا به سمت یک منطقه مثبت حرکت کند.

قدرت این حرکت صعودی به حدی بود که قیمت حتی از سطح ۳۶۰۰ دلار نیز بالاتر رفت. بالاترین قیمت در نزدیکی ۳۶۲۰ دلار تشکیل شد و اکنون مانند بیت کوین، به فاز تحکیم سود وارد شده است. در این اصلاح، قیمت زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶٪ حرکت صعودی کف نوسانی ۳۳۶۱ دلار به سقف قیمت ۳۶۲۰ دلار شکسته شد.

در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD یک خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳۴۹۰ دلار در حال تشکیل است. اولین مقاومت در روند صعودی بعدی، نزدیک به سطح ۳۵۸۰ دلار خواهد بود.

اولین مقاومت اصلی نیز نزدیک به تراز ۳۶۰۰ دلار پیش روی گاوها قرار می گیرد. شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۳۶۰۰ دلار می تواند منجر به افزایش بیشتر آن شود. در این حالت، مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۳۷۲۰ دلار می باشد. هرگونه افزایش بیشتر می تواند زمینه حرکت به سمت تراز ۳۸۰۰ دلار را فراهم سازد.

اگر اتریوم نتواند حرکت صعودی خود را بالاتر از سطوح مقاومت ۳۵۸۰ و ۳۶۰۰ دلار ادامه دهد، می تواند اصلاح نزولی دیگری را آغاز کند. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۵۲۰ دلار خواهد بود.

به نظر می رسد حمایت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۳۵۰۰ دلار و خط روند شکل بگیرد. این خط روند نزدیک به سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰٪ حرکت صعودی پایین ترین سطح قیمت یعنی ۳۳۶۱ دلار تا سقف ۳۶۲۰ دلار واقع است. هرگونه حرکت منفی دیگر احتمالاً با لمس منطقه حمایتی ۳۴۵۰ دلار همراه خواهد بود.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD کم کم در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD هنوز بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت اصلی: ۳۵۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۶۰۰ دلار

 

 

منبع
newsbtc
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4315

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.