۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:37

به گفته مایک مک گلون، بیت کوین امسال احتمالا به ۱۰۰،۰۰۰ دلار می رسد

01:49۰

مایک مک گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کالایی بلومبرگ، در توییتر نموداری را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد چرا بیت کوین امسال به سطح ۱۰۰،۰۰۰ دلار می رسد.

احتمالا بیت کوین به ۱۰۰،۰۰۰ دلار می رسد

مک گلون در توییت خود اظهار داشت که بیت کوین به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت و احتمالا به مرز ۱۰۰،۰۰۰ دلار می رسد.

او معتقد است که اگر این رالی اتفاق بیفتد، با توجه به روندهای معاملاتی گذشته بیت کوین، عرضه آن کاهش می یابد و بیت کوین به جریان اصلی تبدیل خواهد شد. در توییت قبلی او در امسال، مک گلون همچنین اشاره کرد که مقررات ایالات متحده بعید است که پیشرفت بیت کوین را مختل کنند.

پیش از این، مک گلون چندین بار به اهمیت تورم برنامه ریزی شده برای بیت کوین اشاره کرده بود، که یک عامل سودمند در برابر کاهش پذیرش دولت ایالات متحده و سایر کشورهای بریتانیا، اتحادیه اروپا و غیره است.

۱۷۸،۰۰۰ بیت کوین از صرافی های رمزارزی خارج شده است
بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم Arcane Research، مقدار بیت کوین ذخیره شده در صرافی های رمزارزی به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

در توییت اخیر آمده است که میزان مبادلات بیت کوین به سطوحی رسیده است که آخرین بار در آگوست ۲۰۱۸ (مرداد ۹۷) مشاهده شد. در این توییت همچنین آمده است که کاربران در دو ماه گذشته به طور فعال دارایی های خود را از صرافی ها خارج کرده اند.

از ۲۷ ژوئیه (۵مرداد)، ۱۷۸،۰۰۰ بیت کوین از صرافی های رمزارزی خارج شده است. این معادل ۸،۵۶۵،۶۲۷،۰۰۰ دلار با نرخ فعلی است.

در توییت Arcane ذکر شده است که در تحقیقات خود از داده های Glassnode نیز استفاده کرده است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4386

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.