۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:07

کوینبیس پشتیبانی از دو آلتکوین کمتر شناخته شده را آغاز می کند

02:00۰

صرافی رمزارزِ Coinbase با افزودن پشتیبانی از دو آلتکوین با ارزش بازار کم در هفته جاری ، به اضافه کردن دارایی های دیجیتالی جدید به پلتفرم خود ادامه می دهد.

کوینبیس پرو Horizen (ZEN) ، یک اکوسیستم بلاک چین قابل همکاری را لیست کرد. دارایی بومی Horizen یعنی ZEN ، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱۱۰.۴۸ دلار معامله می شود و به گفته CoinGecko ، بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.

ZEN ، دارایی رمزارز با رتبه ۹۳ در بازار ، هنوز در Coinbase.com یا برنامه های تلفن همراه این پلتفرم در دسترس نیست.

برنامه های Coinbase Pro ، Coinbase.com و Coinbase همه، BTRST ، یک توکن Ethereum (ETH) را لیست می کنند که Braintrust ، یک شبکه استعدادهای غیرمتمرکز که با هدف ارتباط فریلنسرها با سازمان ها کار می کند را توان می بخشد.

BTRST امروز بیش از ۳۳ درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۴۶.۹۳ دلار معامله می شود.

برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل Coinbase ، تابستان امسال گفت که این صرافی برای لیست کردن حداکثر آلت کوین های ممکن تلاش زیادی کرده است.

کوینبیس به تازگی پشتیبانی از Rari Governance Token (RGT) و XYO Network (XYO) و DerivaDAO (DDX) و DFI.money (YFII) و Radicle (RAD) و COTI (COTI) و Axie Infinity (AXS) و Request ( REQ) و TrueFi (TRU) و Luna Wrapped (WLUNA) و Harvest Finance (FARM) و Fetch.ai (FET) و Paxos Standard (PAX) و Polymath Network (POLY) و Clover Finance (CLV) و Mask Network (MASK)و Rally (RLY) و BarnBridge (BOND) و Livepeer (LPT) و Quant (QNT) را اضافه کرده است.

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4392

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.