۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:58

تراکنشهای بزرگ بیت کوین در یک روز به ۱۰ میلیون دلار رسید

03:15۰

حجم کل تراکنشهای بزرگ بیت کوین در شبکه به ۱۰ میلیون دلار بیت کوین در روز رسید. حجم اصلی، بیشتر از سرمایه گذاران نهادی ناشی می شود. اما افزایش فعالیت تراکنشی در شبکه ممکن است نشانه خوبی برای معامله گران و سرمایه گذاران بلند مدت نباشد.

یکی از نشانه های اصلی یک ساختار پایدار برای بازار رمزارز، ورود کم وجوه به صرافیها است.معمولاً حجم تراکنش قابل توجهی در شبکه با حجم زیاد ورودی به صرافی اتفاق می افتد. اما بر اساس تجزیه و تحلیلهای مختلف داده های شبکه ای ، هم ذخایر صرافیها و هم ورودی ها یا کاهش می یابند یا اصلاً تغییر نمی کنند

از آنجا که حجمهای تراکنشی زیاد به سمت صرافیهای متمرکز یا غیر متمرکز حرکت نمی کند ، به احتمال زیاد بین کیف پول ها جابجا می شود یا در معاملات خارج از صرافیها استفاده می شود. اکثر سرمایه گذاران نهادی با حجم زیادی از وجوه کار می کنند که نمی توان و نباید بلافاصله از طریق صرافیها تأمین شود.

دامپ ۱۵ درصدی اخیر BTC که در ۷ سپتامبر(۱۶شهریور) رخ داد نیز با افزایش فعالیت های تراکنشی و از همه مهمتر تغییر عمده در تعداد کوینهای نگهداری شده در کیف پولهای رده نهنگها همراه شد. میلیونرهای BTC تنها در سه روز حدود ۷۰،۰۰۰ کوین فروختند. اما پس از افت ، آنها به سرعت حدود ۶۰،۰۰۰ بیت کوین جمع کردند – با تخفیف زیادی در حدود ۱۰ درصد.

با وجود اینکه فعالیت برخی از کیف های پول جوان دائما در حال افزایش است ، دارندگان قدیمی حاضر به فروش هیچ یک از سرمایه های خود نیستند و هولد را ترجیح می دهند.علاوه بر این ، کیف پول های قدیمی تر از یک سال به کمترین نرخ خرج کردن کوینهای خود در بازه چند ساله رسیده اند. در زمان انتشار ، بیت کوین بدون انجام هیچ حرکت نوسانی قبل از افزایش تدریجی فعالیت شبکه ، با قیمت ۴۸،۳۰۰ دلار معامله می شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4394

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.