۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:44

دلایل رشد ۳۴۰ درصدی رمز ارز REN از ماه جولای تاکنون

03:00۰

قابلیت همکاری یکی از موضوعات محرک در بازار ارزهای رمزنگاری شده به حساب می آید؛ از طرفی، با توسعه اکوسیستم بلاکچین به یک شبکه متصل از پروتکل های لایه اول، ارتباطات و کارآمد بودن اپلیکیشن های غیر متمرکز (dApps) نیز بیش از هر زمان دیگری اهمیت پیدا می کند.

رن (REN) پروتکل بلاکچینی است که برای ایجاد قابلیت همکاری و نقدینگی بین پلتفرم های مختلف بلاکچین طراحی شده است. این پروتکل طی یک ماه و نیم گذشته، همزمان با افزایش فعالیت در بخش امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) شروع به افزایش کرده است.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView حاکی از آن هستند که پس از رسیدن به پایین ترین سطح ۰.۴۱ دلار در روز ۹ آگوست (۱۸ مرداد)، قیمت REN با افزایش ۱۵۳ درصدی خود، روز ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) به ۱.۱۶ دلار رسید. در همین زمان، شاهد بودیم که حجم معاملات ۲۴ ساعته این ارز با ۴۴۳ درصد افزایش به ۶۷۳ میلیون دلار رسیده است.

سه دلیل احتمالی افزایش اخیر قیمت REN عبارتند از:

افزایش مستمر در فعالیت و کل ارزش قفل شده در RenVM، راه اندازی پلی به اربیتروم (Arbitrum) و انتشار RenVM Greycore در شبکه آزمایشی.

دلیل اصلی حرکت صعودی REN را می توان در کل حجم معاملات شبکه و کل ارزش قفل شده (TVL) در آن جستجو کرد.

در طول سال ۲۰۲۱، زنجیره های جدیدی به لیست پل های پشتیبانی شده اضافه شدند و اکنون این فهرست شامل شبکه هایی چون اتریوم، بایننس اسمارت چین، سولانا، پالی گان، فانتوم، اوالانچ و اربیتروم می باشد. هر پل جدید به افزایش حجم و TVL در شبکه Ren کمک کرده است، که همزمان با حرکت هایی بوده است که در REN p مشاهده شده است.

جهش قیمتی که روز ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) مشاهده شد، تا حد زیادی به دلیل انتشار پل اربیتروم (Arbitrum) بود که یک راه حل مقیاس بندی لایه دوم اتریوم است و برای میزبانی برنامه های غیرمتمرکز محبوب در محیطی سریع و کم هزینه طراحی شده است.

شبکه اتریوم با دو مشکل اساسی کارمزدهای سنگین و تاخیر در زمان معاملات روبرو است، که به نوبه خود توانایی بسیاری از کاربران برای استفاده از پروتکل های مربوط به DeFi یا توکن های غیرمثلی (NFT) در این شبکه را مختل کرده است.

ثابت شده است که محیط کم هزینه اربیتروم (Arbitrum) یک محیط مبتنی بر دیفای جذاب برای دارندگان رمزارز BTC است که اکنون قادر هستند به راه حل لایه دوم در شبکه renBTC مهاجرت کنند.

گفتنی است که کل ارزش قفل شده در اربیتروم از طریق پروتکل Ren تا ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) معادل ۷.۷۵ میلیون دلار بود.

REN به سمت تمرکززدایی حرکت می کند

سومین دلیل افزایش فعالیت در REN، راه اندازی RenVM Greycore در شبکه آزمایشی در روز ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) بود؛ حرکتی که در راستای تمرکززدایی کامل این پروژه انجام شد.

Greycore یک مجموعه اعتبارسنجی نیمه متمرکز از گره ها است که توسط پروژه های معتبر دیفای اداره می شود و به افزودن یک لایه حفاظتی اضافی به این پروتکل کمک می کند.

در نهایت باید گفت، رمزارز REN در جایگاه ۹۹ بازار، در زمان نگارش این مطلب با ۳۸.۴۲% رشد در تایم فریم هفتگی با قیمت ۰.۹۸۸۹ دلار در حال ترید شدن است.

 

 

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4448

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.