۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:51
nftcoin

بنیانگذار Tether می گوید NFT ها دارای پتانسیل رشد زیادی هستند

02:00۰

اتریوم مدتی است که توجه زیادی را در کل بازار توکن های غیرقابل تعویض یا همان NFT ایجاد کرده است ، اما طبق گفته ویلیام کوئیلی (William Quigley) ، بنیانگذار ارز پایدار Tether ، توکن های غیر مثلی پتانسیل رشدی بیش از چیزی که اکنون مشاهده می شود را دارند.

فروش سالانه NFT تا ماه جولای امسال به حدود ۲.۵ میلیارد دلار رسیده و تقریباً نیمی از این ارزش تنها در ماه جولای انجام شد. کوئیلی در حال حاضر می گوید که NFT می تواند به فروش سالانه ۱۰ تریلیون دلار در Metaverse برسد.

وی افزود:

آنچه برای من جالب است این است که بجای اینکه یک NFT به مبلغ ۱ میلیون دلار فروخته شود ، یک میلیون NFT هر کدام با قیمت ۱ دلار فروخته شوند. این امر می تواند در آینده به یک تجارت کاملا جدید برای مجموعه های دیجیتال تبدیل شود با بازاری بزرگتر و حجم بیشتر!

به گفته وی ، به نظر می رسد بازار NFT در حال حاضر دست افراد ثروتمند در حوزه رمز ارزها و افراد مشهور در حوزه هنر می باشد. اما خریداران هنرهای سنتی هنوز وارد این بازار نشده اند که وقتی آنها هم وارد این صنعت شوند، شاهد رشد سریع بازار از نظر فروش سالانه خواهیم بود.

Metaverse ، که به دنیای مجازی دیجیتالی اشاره دارد، اکنون موضوعی محبوب در میان کسانی است که اخیراً NFT ها را به عنوان اقلام مجازی ارزشمند برای مثال در معاملات OpenSea و دیگر بازارهای NFT شناخته اند. Metaverse یک کلمه کمتر شناخته شده در دنیای رمزنگاری و دیجیتال است ، اما مدیرعامل فیس بوک ، “مارک زاکربرگ” چند بار در مورد آن صحبت کرده است و احتمالاً اشاره می کند که فیس بوک در جهت ایجاد متاورس خود در آینده حرکت خواهد کرد. “ویتالیک بوترین” ، بنیانگذار اتریوم ، همچنین بارها درباره پتانسیل عظیم این بازار صحبت کرده است. مطمئناً NFT بازاریست که بسیاری از شرکت ها و افراد هزینه های زیادی را صرف آن خواهند کرد.

کوئیگلی در مصاحبه با بلومبرگ گفت که Metaverse از واقعیت مجازی استفاده کرده است ، فناوری که مردم را قادر می سازد تا دنیای دیجیتال را بر روی اقلام و دنیای واقعی بپوشانند. این امر بر بازارهای Metaverse و NFT تأثیر زیادی خواهد گذاشت. به این دلیل که NFT ها احتمالاً روش کسب درآمد در متاورس جدید خواهند بود.

 

منبع
zycrypto.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4449

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.