۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 21:53

تعلیق فعالیت ۶۰ صرافی رمزارز در کره جنوبی

01:39۰

حدود ۶۰ صرافی رمزارز که در کره جنوبی فعالیت می کنند ، اکنون موظفند تا نیمه شب جمعه ، مشتریان خود را از توقف معاملات مطلع کنند. مقررات جدید از هفته آینده اجرایی می شود.

به منظور ادامه عملیات در کشور ، صرافی ها باید قبل از ۲۴ سپتامبر(۲مهر) خود را در Financial Intelligence Unit تأیید کرده و گواهی امنیتی از آژانس امنیت اینترنت ارائه دهند. علاوه بر این ، هر صرافی داراییهای دیجیتال باید با بانکهای ثبت شده در کشور کار کند.

اگر صرافی تا ۲۴ سپتامبر خود را ثبت نکرده باشد ، باید فعالیت خود را در کشور متوقف کند. هرگونه خدمات ارائه شده توسط صرافی ممنوع است. صرافی های ثبت شده که مشارکت با بانک ها را برقرار نکرده اند قادر به افتتاح جفت معاملاتی Won نخواهند بود.

کمیسیون خدمات مالی در اوایل هفته جاری اعلام کرد که صرافی باید مشتریان خود را در مورد تاریخ بسته شدن مورد نظر مطلع کرده و آنها را از طریق روش های خروج وجوه خود از صرافی حداقل یک هفته قبل از بسته شدن واقعی راهنمایی کند.

انتظار می رود تقریباً هر صرافی که در کره جنوبی فعالیت می کند بسته شود. بخش دیگر گواهینامه های امنیتی ارائه می دهند ، اما در عین حال هیچ مشارکتی با بانک های کره ای به دست نیاورده اند.

در زمان انتشار ، تنها چهار صرافی با بانک های کره ای ثبت نام کرده اند و با آنها همکاری کرده اند که پس از اعمال مقررات جدید ، خدمات کامل خود را ادامه خواهند داد.

قانون مالیات تا سال ۲۰۲۲(۱۴۰۱) یا حتی ۲۰۲۳(۱۴۰۲) انجام نخواهد شد زیرا کمیسیون ها هنوز راهی برای مالیات دهی مناسب و ردیابی وجوه دیجیتال پیدا نکرده اند.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4516

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.