۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:37

Lark Davis، می گوید بیت کوین یک سیگنال نادر صعودی را تایید کرد

02:004۰

لارک دیویس ، معامله گر رمزارز و اینفلوئنسر یوتیوب ، می گوید بیت کوین (BTC) به تازگی یک سیگنال صعودی عظیم را تایید کرده است.

در یک ویدیوی جدید ، دیویس به ۴۳۲۰۰۰ مشترک خود در یوتیوب می گوید که بیت کوین به تازگی golden cross را نشان داد ، یک رویداد تکنیکالی که بسیاری از معامله گران آن را نشانه ای برای رالیهای آتی می دانند.

اتفاق افتاد. رسمی و تایید شده است. ما روی بیت کوین یک golden cross داریم. golden cross عبور میانگین متحرک ۵۰ روزه از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه است. دیدن این قطعاً خوشایند است.

دیویس همچنین به تاریخچه golden cross ها در بیت کوین می پردازد تا ببیند آیا این رویداد یک شاخص صعودی قابل اعتماد است یا خیر. به گفته معامله گر رمزارز ، آخرین باری که BTC در ماه مه ۲۰۲۰(اردیبهشت۱۳۹۹) یک golden cross را تأیید کرد ، شاهد افزایش ۷۰۰ درصدی بود.

دیویس می گوید یک golden cross دیگر در آوریل ۲۰۱۹(فروردین۱۳۹۸) باعث افزایش ۲۰۰ درصدی BTC شد ، در حالی که در سپتامبر ۲۰۱۵(شهریور۱۳۹۴)  یک رالی فوق صعودی بی وقفه شروع شد که باعث شد قیمت رمزارز برتر از ۳۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

معامله گر همچنین به اولین صلیب طلایی BTC در فوریه ۲۰۱۲(بهمن۱۳۹۰) نگاه می کند ، جایی که رمزارز برتر در ماه های بعد بیش از ۲۲،۰۰۰ درصد افزایش یافت.

با این حال ، دیویس خاطرنشان می کند که یک golden cross لزوماً مومنتوم صعودی را تضمین نمی کند زیرا در مارس ۲۰۲۰(اسفند۱۳۹۸) دو هفته قبل از پایان همه گیری کووید -۱۹ یک سیگنال کاذب شکل گرفت.

شما نمی توانستید آن را با TA (تحلیل تکنیکال) پیشبینی کنید … [Covid] یک رویداد کلان غیرمنتظره بود که قیمت را پایین آورد ، بنابراین این golden cross به یک رالی بزرگ نرسید ، اما آن به دلیل یک رویداد خارجی که اتفاق افتاد،بود.

دیویس می افزاید که یک golden cross دیگر در جولای ۲۰۱۴(تیر۱۳۹۳) اتفاق افتاد که به اعتقاد او کوتاه مدت بود زیرا قیمت BTC از حدود ۶۰۰ دلار به ۱۵۰ دلار سقوط کرد.

ما شاهد اثر کوچکی از یک golden cross بودیم. این یکی منجر به شور و شوق کوتاه مدت برای بازار شد و به دنبال آن سقوط ۷۵ درصدی قیمت بیت کوین انجام شد.

بر اساس گزارش کوین گکو ، BTC در حال حاضر با قمیت ۴۸،۴۳۵ دلار معامله می شود که ۲۵ درصد از پایین ترین سطح هفت روزه آن ۳۸،۵۷۸ دلار، افزایش یافته است.

 

 

منبع
dailyhodl
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4748

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.