۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:27

تحلیل دوج کوین ۱۴۰۰/۰۶/۲۹

02:00۰

دوج کوین (DOGE) از اواسط ماه اوت(اواخر مرداد) برای خریداران و سرمایه گذاران ، به طور مطلوب عمل نکرده است. پس از تلاش ناموفق خریداران در راستای تثبیت قیمت در بالای ۰.۳۵ دلار ، پرایس اکشن DOGE به نفع فروشندگان روندی روبه پایین پیش گرفته است. فروشندگان در نظر دارند که به موجب این روند نزولی ، قیمت را به ۰.۲۱ دلار برسانند.

با گذشت زمان ، اندیکاتور های تکنیکال بیشتری خبر از نزولی بودن قیمت دوج کوین می دهند، این می تواند زمینه ساز قدم بعدی برای نزول باشد. هفته گذشته خریداران از رسیدن به خط روند نزولی قرمز ناکام ماندند که باعث شد آنها از پوزیشن های لانگ خود خارج شوند و در پی آن قیمت ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد.

پوزیشن های خریدارانی که حد ضرر خود را زیر میانگین متحرک ساده ۵۵ روزه و ۲۰۰ روزه (SMA) تعیین کرده بودند ، به واسطه این روند خرسی ، از بین رفت و این منجر به کاهش قیمت به ۰.۲۱ دلار شد.

در این بین ، خریداران به دنبال تثبیت پرایس اکشن DOGE هستند، اما یک تله گاوی (bull trap) در حال شکل گیری است. به احتمال زیاد گاوها نمی توانند قیمت را به بالای ۰.۲۶ دلار برسانند زیرا میانگین متحرک ۵۵ روزه مقاومت مهمی است و می تواند هرگونه پتانسیل صعودی را محدود می کند.

انتظار می رود پرایس اکشن DOGE کمرنگ تر شود و معاملات به سمت سطح قیمت ۰.۲۱ دلاری پیشروی کند. از نظر قدرت ، وضیعت دوج کوین چندان خوب نیست. حمایت ماهانه S1 در ۰.۱۹ دلار می تواند تا حدودی ، روند نزولی را محدود کند. تارگت نهایی فروشندگان ۰.۱۴ دلار خواهد بود. این سطح از کف قیمت اواسط آوریل(اواخر فروردین) است . علاوه بر آن ،پرایس اکشن این آلت کوین از چند ماه گذشته  این سطح قیمتی امتحان نکرده است.

اگر خریداران بتوانند از تله گاوی به دور بمانند و موفق به رشد قیمت به بالای ۰.۲۶ دلار شوند، حجم معاملات طبیعتا افزایش خواهد یافت. اما، همچنان خط روند صعودی قرمز ، جهش بعدی قیمت را محدود می کند، مگر اینکه در هفته آتی شاهد تغییر احساسات در بازار باشیم و روند جدیدی شکل بگیرد.

 

 

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4783

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.