۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:25

احساسات جامعه رمزارزی در بازار فعلی، صعودی باقی می ماند

01:38۰

اگرچه بیت کوین برای اولین بار در بیش از ۳ ماه گذشته از مرز مهم ۵۰،۰۰۰ دلار عبور کرد و به حدود ۴۶،۰۰۰ دلار کاهش یافت، اما احساسات جامعه رمزارزی هنوز صعودی است.

بیت کوین در روز شنبه به ۴۸،۰۰۰ دلار بازگشت زیرا معامله گران به شرایط فروش کوتاه مدت واکنش نشان دادند. به علاوه، بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد کاهش یافته است. از سوی دیگر، اتریوم نیز افت ۵ درصدی را در همان مدت تجربه کرده است.

با این حال، این عملکرد ضعیف چشم انداز خوش بینانه جامعه رمزارزی را تغییر نمی دهد.

Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس، که به CZ نیز معروف است، امروز در توییتی نوشت که دیدگاه او صعودی است. با این حال، در توییت CZ مشخص نیست که آیا او در مورد Binance Coin (BNB)، بیت کوین یا به طور کلی رمزارزها صحبت می کند.

از سوی دیگر، سایمون ددیک (Simon Dedic)، شریک مدیریتی در Moonrock Capital نیز در مورد اتریوم صعودی است. Moonrock یک شرکت مشاوره ای و سرمایه گذاری در زمینه بستر بلاک چین است که در لندن و هامبورگ مستقر است. علاوه بر این، ددیک گفت:

سطح قیمتی جدید اتریوم طی۱ الی ۲ ماه آینده همراه با آلت سیزن به دست می آید. این کاملا واضح است

علاوه بر این، ددیک نظرات زیادی در توییتر دریافت کرد. حسابی پاسخ داد و گفت که واضح است زیرا همه آن را می بینند.

بازارها اینگونه کار می کنند. اگر اکثریت مردم فکر می کنند که اتفاقی می افتد، مطمئناً این اتفاق می افتد. این کاملاً واضح به نظر می رسد و تنها زمان صحت آن را به ما نشان می دهد.

 

 

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4792

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.