۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:39

مقامات اوکراینی سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در ارزهای دیجیتال انجام داده‌اند

01:16۰

اظهارات دارایی های شخصی که توسط سیاستمداران و مقامات دولتی در اوکراین ثبت شده است نشان می دهد که بسیاری سرمایه گذاری های قابل توجهی در زمینه ارزهای رمزنگاری شده انجام داده اند. با این حال ، برخی از آنها نتوانسته اند مالکیت یا حساب دارایی های دیجیتالی خود را اثبات کنند.

دمیتری گورین (Dmitry Gurin)، نماینده پارلمان اوکراین از حزب خادم مردم رئیس جمهور زلنسکی ، بر اساس ممیزی اعلامیه او در سال ۲۰۲۰(۱۳۹۹) به نقل از پورتال Slovo i Dilo ، ادعا شده است که مقدار زیادی ارز دیجیتال از دست داده است. وی ادعا می کند که رمز ارزها روی کیف پول سخت افزاری ذخیره شده بود که با خودروی وی که در اوایل سال جاری به سرقت رفت ناپدید شد.

داده های ثبت شده توسط قانونگذار نشان می دهد که همسر وی ، ماریا سالتیکووا ، سال گذشته ۴۲ واحد بیت کوین داشته است. آژانس ملی پیشگیری از فساد اوکراین (NAPC) گفت که گورین هیچ سندی را که صحت این اطلاعات را تأیید کند ارائه نکرده است.

این نماینده پارلمان که در دهه گذشته شرکت تبلیغاتی خود را اداره می کرد ، توضیح شفاهی ارائه داد و اظهار داشت که خودرو در ۲۱ آوریل(۳۱ فروردین) به همراه کیف پول رمزنگاری شده که کوین ها را در آن نگهداری می کرد ، به سرقت رفته است. وی افزود: این پرونده توسط اداره پلیس در شهر دنیپرو در شرق اوکراین در دست بررسی است.

منبع
news.bitcoin
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4799

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.