۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:42
nft

فروش Emblem Vault NFT در یک هفته ۲۲۵ درصد افزایش داشته است

02:00۰

Emblem Vault طرفداران مجموعه های NFT را به کمیاب ترین و قدیمی ترین NFT ها وصل می کند.

طبق اطلاعات جمع آوری شده ، پروژه NFT Emblem Vault طی ماه گذشته منفجر شده است و از نظر حجم فروش دومین پروژه NFT بزرگ است. در بیست و چهار ساعت گذشته، Emblem Vault NFT بیش از ۵ میلیون دلار فروش داشته است با در ۶۰۷ معامله از ۳۰۰ خریدار.

از نظر حجم فروش ، Emblem Vault هنوز ۹.۵ میلیون دلار از بزرگترین پروژه NFT در حال حاضر، یعنی بازی “Axie Infinity” کم تر است ، اما Emblem Vault بیش از ۴ میلیون دلار جلوتر از پروژه های محبوب NFT مانند “NBA Top Shot” و “Bored Ape” قرار دارد.

 

Emblem Vault NFT چیست؟

Emblem Finance در سپتامبر ۲۰۲۰ پروژه بیت کوین و اتریوم را راه اندازی کرد. هر Emblem Vault یک NFT مبتنی بر اتریوم است که به عنوان یک کیف پول چند دارایی عمل می کند. آنها به شما اجازه می دهند نمونه کارهایی از NFT ها و ارزهای رمزنگاری شونده ، از جمله زنجیره های مختلف را به عنوان یک رمز واحد معامله کنید.

هر Emblem Vault NFT شامل یک سری آدرس بلاکچین می باشد که از یک عبارت واحد تولید شده است. هر زمان که بخواهید می توانید دارایی های دیجیتالی مختلف را در هر یک از آدرس ها ذخیره کنید و فقط کسانی که دارای کلید خصوصی هستند می توانند به سایر کیف پول ها، توکن ارسال کنند.

از آنجا که Emblem توکن ها را به عنوان NFT های ERC-721 مدرن ، همان نوع توکن هایی که در بازارهای معروف NFT مانند OpenSea معامله می شود ، جمع بندی می کند ، این پروژه به مجموعه داران اجازه می دهد NFT هایی را خریداری کنند که قبل از استاندارد NFT ERC-721 وجود داشته اند.

در ۲۴ ساعت گذشته ، حجم فروش NFT ها از ۶ میلیون دلار به ۲ میلیون دلار کاهش یافت. اما از دست دادن ناگهانی فعالیت ، بر جایگاه Emblem Vaults به عنوان دومین پروژه NFT بزرگ در بازار در حال حاضر لطمه ای وارد نکرده است.

 

منبع
decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4816

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.