۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:34

Crypto.com برنامه بیمه خود را تا ۷۵۰ میلیون دلار پوشش می دهد

02:00۰

صرافی ارزهای دیجیتالی Crypto.com بیمه نامه خود را تا ۷۵۰ میلیون دلار از دارایی های دیجیتال تحت پوشش قرار داده است و یک لایه محافظتی اضافی برای ده میلیون کاربر این پلتفرم ارائه می دهد.

این سیاست جدید ، که از ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) اعمال شده است ، توسط Arch Underwriting ، بخشی از Lloyd’s Syndicate 12 پشتیبانی می شود. این سیاست که شامل پوشش مستقیم و غیرمستقیم می باشد ، در مورد دارایی های Crypto.com که در Ledger Vault نگهداری می شود اعمال می شود.

این سیاست یکی از بزرگترین سیاست ها در صنعت رمزارزها است و بیش از ۷۰۰ میلیون دلار پوشش خریداری شده توسط سرپرست دیجیتالی BitGo در اوایل سال جاری است. شرکت های دارایی دیجیتال در حال گسترش پوشش بیمه ای خود برای محافظت در برابر آسیب های فیزیکی و شاید مهمتر از آن سرقت شخص ثالث هستند.

استانداردهای حمایت از حقوق مصرف کنندگان اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا سرمایه گذاران اصلی و صندوق های نهادی به طور فزاینده ای به رمزارزها روی می آورند. کل بازار رمزارزها در حال حاضر بیش از ۲.۲ تریلیون دلار ارزش دارد که در اوایل سال جاری به بیش از ۲.۵ تریلیون دلار رسیده بود. دوازده ماه پیش ، ارزش مجموع دارایی های رمزارزی تقریبا ۳۵۰ میلیارد دلار بود.

صندوق های سرمایه گذاری ، مدیران ثروت و شرکت ها به عنوان بازیگران اصلی در توسعه بازار ظاهر شده اند. مشاوران مالی همچنین به دنبال این هستند که از زمانی که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر شهرت شغلی به اندازه کافی در معرض خطر قرار گرفته است ، وارد عمل شوند. موفقیت برنامه های سرمایه گذاری تلفن همراه مانند Crypto.com همچنین نشان می دهد که سرمایه گذاران خرد در این فضا بسیار فعال هستند.
علیرغم حضور بازیگران بزرگ و نهادی ، زیرساخت های رمزارزی هنوز مستعد حملات هماهنگ هستند ، به ویژه در DeFi ، همانطور که توسط ۶۰۰ میلیون دلار سوء استفاده از Poly Network در آگوست(مرداد) نشان داده شد. با توجه به تأکید بیشتر ارائه دهندگان خدمات بر استانداردهای امنیت و حریم خصوصی داده ها ، بیمه نامه هایی که حفاظت پولی در برابر سرقت ارائه می دهند ، اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4849

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.