۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:11

ترموکپ بیت کوین از مرز ۳۰/۳ میلیارد دلار گذشت

01:23۰

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه دهنده داده های زنجیره ای Glassnode نشان می دهد که ترموکپ بیت کوین از سطح ۳۰/۳ میلیارد دلار فراتر رفته است. این عدد سود کلی استخراج کنندگان بیت کوین تا به امروز است.

ارزش ترموکپ بیت کوین به بالاترین حد خود می رسد

تیم Glassnode گزارش داده است که در حال حاضر، ترموکپ بیت کوین بالاتر از ۳۰/۳ میلیارد دلار است. این معیار شامل مجموع پاداش های بلاک بیت کوین به دست آمده به دلار از ماینر ها و هزینه تراکنش پرداخت شده به آنها می شود. این معیار هزینه کلی تولید تمام عرضه بیت کوین را که در حال حاضر در بازار در گردش است نشان می دهد.

ترموکپ (Thermocap) به معنای کل ارزش تولید شده توسط ماینر های بیت کوین با در نظر گرفتن برق مصرفی در ریگ های آنها، بیت کوین هایی که ضرب می کنند، هزینه معاملات و غیره است.

CoinDesk این معیار را با تولید ناخالص داخلی مقایسه می کند، همانطور که یک کشور پس از استفاده از مواد اولیه، محصول خروجی را تولید می کند.

در حال حاضر، طبق گزارش Glassnode، با توجه به مارکت کپ فعلی بیت کوین، ارزش بیت کوین تقریباً ۳۰ برابر بیشتر از کل هزینه ورودی پرداخت شده برای آن توسط ماینرها است.

در ابتدای سال، ترموکپ بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی ۲۰ میلیارد دلار رسید که در دو سال گذشته رشد بیش از ۱۰۰ درصدی را نشان می دهد.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=4903

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.