۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:32

تزوس اهداف ارتقاء Hangzhou را اطلاع رسانی می کند

02:00۰

بلاکچین Tezos جدیدترین برنامه ارتقاء خود را برای جامعه جهانی تزوس دریافت کرده است. طرح Hangzhou اکوسیستم تزوس را برای ارتقاء اجماعی آینده ۲۰۲۲ (۱۴۰۱) آماده می کند و همچنین تعدادی ابزار و بسته های فنی جدیدی را معرفی می کند.

این طرح به دلیل مرکز فناوری و نوآوری جهانی واقع در چین استان ژجیانگ نامگذاری شده است. این به روزرسانی با استفاده از حکمرانی روی زنجیره ارائه شده است که امکان به روزرسانی شبکه بدون هارد فورک را فراهم می کند.

توسعه مداوم تزوس در سطح پروتکل منجر به گسترش سیستم Dapp تزوس شده است. با کاهش هزینه ها و زمان معامله، سازندگان امکانات بیشتری برای ساخت و توسعه برنامه ها در بستر بلاکچین تزوس دارند. به طور کلی، این امر منجر به افزایش رشد جامعه تزوس در ماه های اخیر شده است. اخیرا، تزوس به بیش از سه میلیون درخواست قرارداد هوشمند رسیده و رکوردهای متعددی را در معیارهای DeFi و NFT ثبت کرده است که نتایج ماه گذشته را دو برابر کرده است.

این طرح ارتقاء چندین ارتقاء عمده را در پروتکل به ارمغان می آورد. ارتقاء جدید نماهایی را ارائه می دهد که به قراردادهای هوشمند امکان می دهد سایر قراردادهای هوشمند را بخوانند و نتایج را با هزینه کمتر کارمزد ذخیره کنند. این ارتقاء همچنین یک جدول پایدار جهانی اضافه می کند که برای توسعه دهندگان قرارداد هوشمند به منظور ثبت ابزار Michelson به طور ثابت استفاده می شود. این بدان معناست که آنها قادر خواهند بود قراردادها و کتابخانه های پیچیده تری بر اساس تزوس بسازند.

برای بهینه سازی عملکرد قراردادهای هوشمند در شبکه، ارتقاء Context Flattening را به ارمغان می آورد که امکان بهینه سازی پردازش و عملیات بلوک را فراهم می آورد. علاوه بر آن، شبکه از نقدینگی استقبال می کند، که اجازه می دهد تا انتقال پایدارتری به طرح ارتقاء بعدی داشته باشید.

تزوس بعد از ارتقاء Granada در ماه گذشته، هفت ارتقاء داشته است. این شبکه همچنین با تعداد بی سابقه ای از تعاملات مواجه شده است، به این معنی که افراد بیشتری از تزوس استفاده می کنند. دلیل اصلی این امر ارتقاء پروتکل است که از طریق حکومت زنجیره ای امکان پذیر است.

طرح Hangzhou توسط Marigold ، DaiLambda ، Nomadic Labs ، Tarides و Oxhead Alpha تهیه شده است.

 

 

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5016

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.