۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:33

استراتژیست کالا پیش بینی می کند که ETF بیت کوین ممکن است ماه آینده در ایالات متحده مورد توجه قرار گیرد

01:46۰

مایک مک گلون(Mike McGlone) ، استراتژیست کالای اطلاعاتی بلومبرگ معتقد است که زمان کمی باقی مانده است تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اولین صندوق قابل معامله بیت کوین (ETF) کشور را تأیید کند.

مک گلون در مصاحبه با Daniela Cambone ، مجری Stansberry Investor ، در ۲۱ سپتامبر(۳۰ شهریور) ، اظهار داشت که کانادا پس از تصویب ETF های بیت کوین از ۳iQ و Coinshares در ماه آوریل(فروردین) ، برتری رقابتی خود را نسبت به ایالات متحده افزایش می دهد.

وی تأکید کرد که سرمایه از ایالات متحده به محصولات رمزارزی کانادایی ، از جمله از آرک اینوست متعلق به کتی وود (Cathie Wood’s Ark Invest)می رسد. با این حال ، او معتقد است که قانونگذاران در ایالات متحده نمی خواهند مدت بیشتری از دست بدهند.

وقتی مک گلون در مورد یک بازه زمانی در مورد تأیید احتمالی ETF بیت کوین ایالات متحده سوال کرد ، گفت که ممکن است به طور بالقوه تا پایان اکتبر(اوایل آبان) اتفاق بیفتد. وی اظهار داشت که احتمالاً ابتدا محصولی با پشتوانه آتی خواهد بود و افزود که پنجره مشروعیت برای ورود حجم عظیمی از پول باز می شود.

مک گلون همچنین جدیدترین گزارش Bloomberg Intelligence را تکرار کرد که می گوید قیمت بیت کوین در سال جاری به ۱۰۰،۰۰۰ دلار می رسد و این امر با تأیید ETF هدایت می شود.

لارک دیویس(Lark Davis) ، یوتیوبری که در حوزه کریپتو فعالیت می کند، اهداف مک گلون را به اشتراک گذاشت و بیان نمود که در بازارهای صعودی قبلی در ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ (۱۳۹۲ و ۱۳۹۶)، سه ماهه دوم سال میلادی شاهد افزایش قیمت های عظیمی بوده است.

SEC هنوز در حال تصویب ETF رمزارزی با وجود تعداد برنامه هایی است که از ناشران احتمالی دریافت کرده است.

 

 

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5064

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.