۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:59

رابینهود شروع به آزمایش کیف پول های رمزارز می کند

02:00۰

شرکت Robinhood Markets (NASDAQ: HOOD) روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد ماه آینده آزمایش کیف پول های رمزنگاری شده را با راه اندازی گسترده تر در اوایل سال ۲۰۲۲(دی و بهمن) آغاز کند و به کاربرانش اجازه دهد ارزهای دیجیتالی پشتیبانی شده را به داخل و خارج از حساب کارگزاری خود منتقل کنند.

کارگزاری خرده فروشی مستقر در منلو پارک در حال حاضر خرید ، فروش و نگهداری برخی ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و دوج کوین را مجاز می داند و در سه ماهه گذشته برای اولین بار معاملات کریپتو از معاملات سهام بیشتر شد.

مشتریان Robinhood که از رونق معاملات خرد در طول همه گیری سود برده اند ، مدت هاست درخواست کیف پول کریپتو می کنند ، که به آنها امکان می دهد به طور گسترده تری در اکوسیستم های مبتنی بر بلاک چین ، مانند خرید دارایی های مجازی مانند توکن های غیر قابل تعویض (NTF) در شبکه اتریوم مشارکت کنند.

آپارنا چناپراگادا(Aparna Chennapragada) ، مدیر ارشد  محصول Robinhood ، در مصاحبه ای گفت:

وقتی ما به دموکراتیزه کردن امور مالی برای همه فکر می کنیم این که قادر باشیم افراد بیشتری را از زمینه های مختلف در این بازار در حال ظهور مشارکت دهیم و کیف پول، کلید اصلی ما است.

چناپراگادا گفت ، این شرکت قصد دارد از مشتریان فعلی رمزنگاری خود که حدود ۶۰ درصد از ۲۱.۳ میلیون کاربر فعال برنامه را تشکیل می دهند ، نظرسنجی کرده و گروه کوچکی از پاسخ دهندگان را برای آزمایش کیف پول جدید و ارائه بازخورد انتخاب کند.

او گفت که مشتریان Robinhood همچنین می توانند به عنوان بخشی از راه اندازی مرحله ای، به لیست انتظار برای دسترسی به کیف پول در آینده، بپیوندند.

شرکت گفت این کیف پول شامل ویژگی های امنیتی مانند تأیید هویت ، احراز هویت چند عاملی و تأیید ایمیل و تلفن برای محافظت از رمزارزها در برابر هک و سایر تهدیدها می شود.

چناپراگادا می گوید:

یکی از کارهایی که ما سعی کردیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم ایمن ساخته شده است ، که یکی از چالش های اصلی در توسعه این ویژگی جدید بود.

Robinhood گفت که پس از راه اندازی کیف پول ، ۰ درصد کمیسیون برای معاملات رمزارزها را حفظ خواهد کرد.

 

 

منبع
investing
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5109

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.