۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:20

آیا الروند برای لمس دوباره ی قیمت ۳۰۰ دلار آماده است

01:19۰

Elrond (EGLD) طی چند هفته گذشته روند صعودی داشته است. در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۳ شهریور)، به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۳۰۲.۱۴ دلار رسید. آیا این رمزارز به زودی دوباره به سطح ۳۰۰ دلار می رسد؟

هدف پروتکل بلاکچین Elrond ارائه سرعت بسیار بالای معاملات از طریق sharding است. این پروژه خود را به عنوان یک اکوسیستم فناوری برای اینترنت جدید توصیف می کند که شامل fintech، منابع مالی غیر متمرکز (DeFi) و اینترنت اشیا می شود. علاوه بر این، طبق گزارشات، پلتفرم آن قادر است ۱۵,۰۰۰ تراکنش در هر ثانیه با تاخیر شش ثانیه ای و کارمزد تراکنش ۰.۰۰۱ دلار را انجام دهد.

همچنین، این بلاکچین دارای یک رمزارز بومی است که با نام eGold یا EGLD شناخته می شود. برای پرداخت هزینه های شبکه، سرمایه گذاری و پاداش اعتبارسنجان استفاده می شود.

اخیرا، همکاری های زیادی با شرکت های مطرح از جمله Copper، ارائه دهنده پیشرو دروازه های دیجیتال، داشته است. همچنین، KuCoin هفته گذشته EGLD را فهرست کرد. اگر الروند به روزرسانی های جالب تر، لیست و مشارکت خود را اعلام کند، بدون شک تا ۳۰۰ دلار افزایش می یابد.

در زمان نگارش این خبر، EGLD با ۱۷.۵۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۲۴۶.۲ دلار  معامله می شود. اگر بتواند همانند هفته گذشته با افزایش ۳۷.۱۸ درصدی عمل کند، مطمئنا می تواند به سطح ۳۰۰ دلار برسد.

 

 

 

 

منبع
Coinquora.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5216

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.