۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:41

نگاهی کلی به وضعیت بازار ۱۴۰۰/۰۶/۰۳

02:12۰

تلاش بیت کوین برای بازیابی

چند روز گذشته برای ارز رمزنگاری شده برتر بازار در واقع بسیار خوب پیش رفت. پس از کاهش قیمت تا زیر تراز ۴۰ هزار دلار، بیت کوین توانست بهبود یافته و چندین هزار دلار ارزش از دست رفته خود را بازیابد.

این روند بهبودی، دیروز با رسیدن به مرز ۴۵۰۰۰ دلار به اوج خود رسید. در این مرحله، هنگامی که گاوها خود را برای افزایش مجدد قیمت آماده می کردند، بانک مرکزی چین تصمیم گرفت سیاست خصمانه خود در برابر صنعت ارزهای رمزنگاری شده را به جهان یادآوری کند.

آخرین بیانیه این بانک که نسخه جدید از مواضع چند هفته گذشته آن بود، سازمان های مالی، شرکت های پرداخت و بسترهای اینترنتی را از تسهیل معاملات ارزهای رمزنگاری شده منع کرد.

همانند قبل، با انتشار این اخبار از چین، قیمت ها بلافاصله کاهش یافت. بیت کوین با بیش از ۴۰۰۰ دلار افت در یک ساعت به شدت سقوط کرد.

پس از پایین آمدن قیمت تا حدود ۴۰۶۰۰ دلار، گاوها دوباره به میدان بازگشتند. در ساعات بعد، قیمت BTC تقریباً ۳۰۰۰ دلار بهبود یافت و برای مدت کوتاهی از ۴۳۰۰۰ دلار عبور کرد. با این حال، تا کنون این دارایی مقداری اصلاح شده و در حال حاضر در حدود ۴۲۵۰۰ دلار ایستاده است.

اتر زیر ۳ هزار دلار

کوین های جایگزین بیشتر از رهبر خود در جریان اصلاح دیروز آسیب دیدند. قیمت اتریوم از بالاترین سطح روزانه ۳۱۰۰ دلاری خود به کمترین سطح قیمت در حدود ۲۷۵۰ دلار رسید. با وجود بازپس گیری مقداری از این ارزش از دست رفته، دومین رمزارز بزرگ بازار هنوز بسیار پایین تر از مارک آرمانی ۳۰۰۰ دلاری قرار دارد.

در مقیاس ۲۴ ساعته، اکثر آلتکوین ها به رنگ قرمز هستند. از آن جمله می توان به بایننس کوین (۶-%)، ریپل (۴-%)، سولانا (۲.۵-%)، پولکادات (۶-%)، دوج کوین (۵-%)، اوالانچ (۴-%) و ترا (۲.۵-%) اشاره کرد.

کاردانو جزو معدود آلتکوین هایی است که امروز با ۲ درصد افزایش جزئی روبرو شده است. در نتیجه این تغییر، ADA بالاتر از ۲.۳ دلار قرار گرفته است.

از بین آلتکوین های دارای ارزش بازار پایین، Celer Network با افزایش ۲۷ درصدی به ۰.۱۶ دلار رسیده و چشمگیرترین عملکرد را از خود نشان داده است. در مقابل، Huobi Token (-24%), Filecoin (-13%), Curve DAO Token (-11%), NEAR Protocol (-11%), Bitcoin SV (-10%) و Dash (-10%) همگی ریزشی دو رقمی را شاهد بوده اند.

ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده که در ابتدا حدود ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافته بود با اندکی بهبود اکنون به ۱.۹ تریلیون دلار رسیده است.

 

 

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5266

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.