۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:18

روزانه بیش از ۱۰ رمزارز جدید راه اندازی می شود

02:009۰

داده های جدید نشان می دهد که در دوره ای از علاقه شرکت ها و موسسات بزرگ در صنعت کریپتو ، در ۱۲ ماه گذشته نزدیک به ۵،۰۰۰ توکن جدید به وجود آمده است که به طور متوسط بیش از ۱۰ کوین جدید در روز است.

رونق رمزارزها در سال ۲۰۲۱

همانطور که در صفحه اصلی CoinMarketCap مشاهده می شود ، اخیراً تعداد رمزارزها از ۱۲۰۰۰ عبور کرده است. این رقم خیلی بیشتر از ۷۱۰۰ کوین ثبت شده توسط سایت در سپتامبر سال گذشته است ، به این معنی که حداقل ۴۹۰۰ دارایی دیجیتالی جدید تنها در ۱۲ ماه گذشته ایجاد شده است.

این نشان دهنده بزرگترین افزایش سالیانه در تعداد مطلق رمزارزها از زمان شروع بیت کوین است. در این مدت ، صنعت دارایی های دیجیتال به بیش از ۲ تریلیون دلار ارزش بازار کل دست یافت.

علاقه به ایجاد رمزارز تا حد زیادی ناشی از افزایش قیمت بیت کوین در سال گذشته و همچنین افزایش مشارکت نهادی در این فضا است.

از آنجا که نام های آشنایی مانند ایلان ماسک و جک دورسی از صنعت و امکانات آن حمایت می کنند ، علاقه خلاق و مالی همچنان به این فضا کشیده می شوند. این امر بازارها را تقویت می کند و توسعه دهندگان را ترغیب می کند تا روی رمزارزهای خود کار کنند تا از دست دادن تقاضا و سودهای احتمالی جلوگیری کنند.

علاوه بر این ، دارایی های دیجیتالی به عنوان یک دارایی برای محافظت در برابر تورم – به ویژه در بحران اقتصادی ایجاد شده توسط همه گیری کروناویروس – علاقه بالایی به دست آورده اند. در حالی که سپتامبر ۲۰۲۰(شهریور۱۳۹۹) شاهد سقوط بازارهای سهام بود ، رمزارزها عمدتا ارزش خود را حفظ کردند. این ممکن است حتی بیشتر سازندگان را ترغیب به سرمایه گذاری و توسعه در این کلاس  نوظهور دارایی های کرده باشد.

آیا این برای Crypto چیز خوبی است؟

افزایش علاقه و توسعه فناوری برای رشد صنعت کریپتو بسیار مهم است ، تعداد رو به رشد کوینها ممکن است مضر یا حتی خطرناک باشد.

به عنوان مثال ، رئیس SEC ، گری گنسلر ، فقط به دلیل تعداد زیاد توکن های موجود ، نسبت به این فضا شکاکتر است. وی با تشخیص اینکه جایی برای هزاران ارز مختلف وجود ندارد ، قصد دارد صنعت را برای حمایت از سرمایه گذاران قبل از سقوط اجتناب ناپذیر برخی از آنها ، تنظیم کند.

در واقع ، بسیاری از این توکنها اگر کلاهبرداری آشکار نباشند، سرمایه گذاریهایی خطرناک به نظر می رسند . بیش از ۲۵ میلیون دلار در کلاهبرداری های کریپتویی در بین استرالیایی ها تنها در نیمه اول سال ۲۰۲۱ از بین رفت.

 

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5333

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.