۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:12

چارلز هاسکینسون آینده کاردانو را در کنفرانس مجازی تشریح می کند

02:00۰

در اجلاس کاردانو ۲۰۲۱ (۱۴۰۰)، حدود صد کاربر آنلاین مشهور که نماینده طرفداران کاردانو (ADA) از سراسر جهان هستند دور هم جمع شده و نظاره گر چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) درباره آینده کاردانو هستند. ما سوار بر یک لاک پشت پرنده بزرگ هستیم. پرتوهای نور به سمت بالا می روند.

هاسکینسون می گوید که Input Output، شرکت نرم افزاری که کاردانو را ایجاد می کند، مانند اپل است، زیرا چشم انداز این است که ما در حال تماشای استیو جابز بعدی هستیم. اما تفاوت در این است که هاسکینسون به زودی نقش اصلی در اکوسیستم پررونق خود را متوقف می کند و ما، افرادی پر از هیجان و شور و شوق هستیم، استیو جابز بعدی خواهیم بود.

هاسکینسون می گوید:

شما دوباره باعث شدید من مردم را باور کنم.شما به من این باور را دادید که هیچ مشکلی وجود ندارد که ما نتوانیم حل کنیم و هیچ کوهی که نمی توانیم با آن مقیاس داشته باشیم وجود ندارد.کاربران خطاب به هاسکینسون، شما چیزی بسیار بزرگتر به ما دادید: باعث شدیدا ما خودمان را باور کنیم!

هاسکینسون در ادامه افزود، یک فروشگاه برنامه های غیر متمرکز برای برنامه های کاردانو در راه است و طوری طراحی شده است که افراد جامعه کاردانو بتوانند به رشد آن کمک کنند. برخلاف App Store شرکت اپل، ما مجبور نیستیم برای بارگذاری برنامه های خود از کسی اجازه بگیریم. یک کیف پول سبک موبایل نیز در راه است.

در سخنرانی اصلی، هاسکینسون اعلام می کند که شرکت های Dish و Input Output وارد یک مشارکت استراتژیک شده اند. هاسکینسون می گوید، دیش یک شرکت آمریکایی Fortune 200 است که زیرساخت های تلویزیون ماهواره ای را اداره می کند، این جهشی از فضای تلفن است. همان شرکتی که IOHK با آن ها محصولات تولید می کند.

هنوز مشخص نیست IOHK چه محصولاتی تولید خواهد کرد، اما اثبات پهنای باند و برنامه های غیر متمرکز هویت و وفاداری مورد بحث قرار گرفته است. کریس ارگن (Chris Ergen)، بنیانگذار و رئیس دفتر نوآوری DISH می گوید: بلاکچین ها بدون اتصال بی فایده هستند. در کنار هم، فناوری ها به طور تصاعدی بزرگتر خواهند شد.

 

 

 

 

منبع
Decrypt.co
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5343

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.