۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:40

محدودیت کاربران سنگاپوری در استفاده از بایننس

01:009۰

بر اساس به روز رسانی وب سایت بایننس (Binance)، از ۲۶ سپتامبر(۴ مهر)، کاربران سنگاپور دیگر نمی توانند به عملکرد اصلی ترید در Binance دسترسی داشته باشند، که شامل سپرده گذاری فیات، معاملات لحظه ای ارزهای رمزنگاری شده و خرید دارایی های دیجیتال با استفاده از فیات و مبادلات لیکوئید میباشد.

در این مقاله، Binance اظهار داشت که این شرکت دائماً محصول خود را ارزیابی می کند و به عنوان بخشی از تعهد خود به رعایت مقررات سنگاپوری، کاربران سنگاپور را از استفاده از این وب سایت، در رابطه با خدمات پرداخت های مقرر(Regulated Payments Services)، محدود می کند. به معامله گران سنگاپوری توصیه شده است که تمام معاملات خود را متوقف کرده و دارایی های فیات را برداشت کنند. تمام رمزارزهای متعلق به کاربران بازگردانده می شود.

بایننس اظهار داشت که این شرکت، منتظر یافتن راه حلی منطقی با نهادهای نظارتی است تا بتواند دوباره در این کشور فعالیت خود را آغاز کند. این تصمیم فعلی، برای کمک به رشد صنعت رمزارزها در این بازار محلی گرفته شده است.

قبلا ، Binance پشتیبانی از جفت های معاملاتی با دلار سنگاپور (SGD) را حذف کرد و گزینه پرداخت SGD را در وب سایت بست. طبق گزارش Google Play و App Store ، برنامه Binance برای کاربران سنگاپور حذف شده است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5421

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.