۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:19

معرفی لایحه ای برای رسیدن به مقررات جهانی رمزنگاری، توسط سناتورهای آمریکایی 

01:26۰

به گزارش پولیتیکو(Politico)، سناتورهای آمریکایی، مگی حسن (Maggie Hassan) و جونی ارنست (Joni Ernst)، لایحه ای دو حزبی ارائه کرده اند که هدف آن تسریع آمریکا در زمینه مقررات ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان میباشد.

این قانون از وزارت خزانه داری ایالات متحده(U.S. Treasury Department) می خواهد تا وضعیت چشم انداز مقررات رمزنگاری شده در سراسر جهان را گزارش دهد.

مگی حسن در بیانیه خود ادعا می کند که وزارت خزانه داری باید درک بهتری از نحوه تأثیر دارایی های جدید، یعنی دارایی های رمزنگاری شده، بر منابع مالی جهانی داشته باشد.

او همچنین به خطرات امنیتی ناشی از ارزهای دیجیتال ابراز نگرانی و توجه کرد. به ویژه به زنجیره های تأمین در پی حملات امنیت سایبری اخیر به خط لوله Colonial Pipeline و تولید کننده گوشت JBS اشاره داشت:

خوشحالم که با سناتور ارنست در این راه همکاری می کنم تا اطمینان حاصل شود که وزارت خزانه داری در استفاده از ارزهای رمزنگاری شده، از جمله اینکه چگونه می تواند بر زنجیره های تأمین ما تأثیر بگذارد، ادامه دهد.

در نهایت، هدف از این لایحه ارز رمزنگاری شده، کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارز رمزنگاری شده قبل از پیشبرد قوانین خاص است.

هفته گذشته، وزارت خزانه داری، صرافی ارزهای رمزنگاری شده Suex مرتبط با روسیه را به دلیل کمک به مجرمان سایبری در پولشویی پرداخت های بیت کوین دریافت شده از قربانیان تحریم کرد.

در اوایل ماه جاری، دولت بایدن همچنین با نمایندگان صنعت ارزهای رمزنگاری شده ملاقات کرد تا درباره استیبل کوین ها بحث کنند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5459

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.