۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:07

امکان واریز مستقیم چک های پرداختی کاربران در صرافی Coinbase

01:52۰

صرافی کوینبیس (Coinbase) به زودی به مشاغل ایالات متحده این امکان را می دهد که چک های حقوق کارکنان را مستقیماً به حسابهای صرافی ارزهای رمزنگاری شده واریز کنند.

پراکاش حریرامانی(Prakash Hariramani)، مدیر ارشد محصول Coinbase در یک پست وبلاگ در روز دوشنبه گفت که این صرافی به کارگرانی که می خواهند از حقوق خود برای خرید رمزنگاری بدون هزینه تراکنش استفاده کنند، سپرده های مستقیم ارائه می دهد. کاربران می توانند سپرده های مستقیم را از طریق یک شرکت حقوق و دستمزد پشتیبانی شده در برنامه Coinbase یا از طریق بخش منابع انسانی شرکت تنظیم کنند.

حریرامانی گفت که کاربران این امکان را خواهند داشت که در چند هفته آینده به عنوان ویژگی جدید، به هر میزانی که مایل هستند، از حقوق خود در سیستم واریز کنند. Coinbase نقل و انتقالات مکرر وقت گیر و ناخوشایند را بخشی از دلیل راه اندازی این سرویس عنوان کرد و گفت: سپرده گذاری مستقیم به کاربران این امکان را می دهد تا راهی کارآمدتر و سریعتر برای به دست آوردن پاداش های رمزنگاری شده داشته باشند.

Coinbase قبلاً با شرکتهای مستقر در ایالات متحده از جمله Fortress Investment Group ، M31 Capital ، Nansen و SuperRare Labs همکاری کرده است تا سپرده های مستقیم برای “کارکنان در سراسر اقتصاد خالق و خدمات مالی ارائه دهد و به موارد بیشتری در ماههای آینده، اشاره کرده است. این صرافی همچنین اعلام کرد که دارندگان کارت بانکی Visa ، می توانند تا ۴ درصد پاداش رمزنگاری دریافت کنند.

این حرکت یک هفته پس از آن که صرافی اعلام کرد برنامه وام دهی رمزنگاری Lend خود را دنبال نمی کند، اتفاق افتاد. در ابتدا Coinbase اعلام کرد که قصد دارد بخشی از سپرده های کوین USDC را ارائه دهد، اما بعد از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار(SEC)، این شرکت را با اقدامات قانونی تهدید کرد، این برنامه را رها کرد.

منبع
cointelegraph
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5514

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.