۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:14

تحلیل ریپل (XRP) ۱۴۰۰/۰۷/۰۶

02:52۰

پرایس اکشن ریپل (XRP) منجر به شکل گیری یک الگوی مثلث متقارن در نمودار شده است که در آن مرز بالایی و پایین مورد امتحان قرار گرفته است. خرس ها و گاوها مراقب این الگوی تکنیکال هستند و در حال حاضر ، به نظر می رسد که هردو باهم رقابت می کنند.

با این حال ، پرایس اکشن ریپل تقریبا تحت کنترل خرس ها است. در ابتدا ، میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) در حدود ۰.۹۶ دلار ، محدودیتی برای پرایس اکشن XRP محسوب می شود. SMA 200 یک سطح مهم و حائز اهمیت است که  می تواند هر گونه افزایش در قیمت را متوقف کند.

خرس های XRP با توجه به اینکه شاخص (RSI)زیر میزان ۵۰ قرار دارد، از این روی ،خرس ها از این سوی حمایت می شوند ، اما فعلا RSI به ناحیه فروش اشباع کاهش نیافته است. این برای خرس ها امکان کاهش بیشتر قیمت را فراهم می کند. در کل ، از ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) احساسات بازار روندی نزولی پیش گرفته است.

 

XRPUSD 2021 09 28 10 58 49 637684235532696605 300x174 - تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)؛ سه شنبه 6 مهر
نمودار روزانه جفت ارز XRP/USD

 

با کاهش قیمت XRP به ۰.۸۴ دلار، انتظار میرود این آلت کوین به زیر حمایت الگوی پرچم کاهش یابد. از آنجایی که این حمایت تنها سطح میانی است، قمیت به احتمال زیاد تا ۰.۷۸ دلار  افت می کند. این سطح اعتبار بیشتری دارد و اهمیت آن در ۰۹ ژوئن(۱۹ خرداد) ثابت شده است. فروشندگان می توانند در این سطح ، سیو سود کنند.

اگر احساسات بازار تغییر کند، انتظار میرود گاو ها به بازار برگردند و منجر به عبور ریپل از مقاومت الگوی پرچم شوند تا به مرز ۱ دلاری برسند.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5544

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.