۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:27

سوارز، شهردار میامی، قول داد که در حال کار بر روی اجازه پرداخت مالیات با بیت کوین می باشد

05:00۰

چند ماه پس از اشاره به اینکه ساکنان میامی می توانند به زودی مالیات خود را با بیت کوین پرداخت کنند، شهردار آن، فرانسیس سوارز(Francis Suarez) گفت که این روند آغاز شده است زیرا تیم او درخواست را در ماه اکتبر(نیمه دوم مهر) صادر می کند.

سوارز همچنین به اقدامات اخیر دولت چین اشاره کرد و افزود که ایالات متحده می تواند از این اشتباه بزرگ، استفاده کند.

شهروندان میامی با BTC مالیات می پردازند؟

فرانسیس سوارز که مدتی است هولدر BTC و ETH است، در سال گذشته به یکی از محبوب ترین نام های سیاسی در جامعه ارزهای رمزنگاری شده تبدیل شده است. موضع گیری آشکارتر وی در مورد صنعت منجر به برگزاری بزرگترین کنفرانس بیت کوین در شهر او در سال جاری شد.

شهردار گفت که این روند آغاز شده است، اما با چنین پیامدهای مهمی، می تواند برای مدتی طول بکشد. با این وجود، او معتقد است که دولت ها باید آموزش مناسبی در مورد BTC دریافت کنند زیرا نباید با آن خصومت داشته باشند، این همان چیزی است که تیم او در تلاش است تا انجام دهد.

ما در حال حاضر در ماه اکتبر آنچه را که درخواست برای پیشنهاد نامیده می شود منتشر می کنیم و ما یک واسطه خواهیم داشت که به ما امکان می دهد به کارکنان خود بیت کوین بپردازیم و به ما اجازه می دهد که پرداخت هزینه ها با بیت کوین را بپذیریم. 

سوارز افزود که آنها یک کمیسر منطقه دارند که در حال بررسی راهی برای پرداخت مالیات با BTC است. به همین دلیل، وی ابراز امیدواری کرد که این تلاش ها باید تا اواخر اکتبر به نتیجه برسد.

ما می خواهیم این کار را با بیت کوین انجام دهیم زیرا این چیزی است که ما می شناسیم و به آن اعتماد داریم. ما فکر می کنیم این شبکه قابل تأیید و قابل اعتماد است. 

چین اشتباه بزرگی کرد

سوارز به مدیرعامل میکرو استراتژی(MicroStrategy)، مایکل سیلور، پیوست و اظهار داشت که چین با بیرون راندن استخراج کنندگان رمزارزها، از مرزهای خود یک اشتباه بزرگ مرتکب شده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، پرجمعیت ترین کشور جهان با ممنوعیت استخراج و تجارت، به دنبال این صنعت رفته است.

او معتقد است که ایالات متحده این پتانسیل را دارد که با جذب فارم کنندگان بیشتر، از این مزیت استفاده کند. سوارز اقدامات چین را هدیه به آمریکا دانست.

میامی یکی از چندین شهر ایالات متحده بوده است که از استخراج کنندگان خواسته است تا با انرژی هسته ای ارزان، به آنجا نقل مکان کنند.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5573

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.