۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:15

تحلیل کاردانو(ADA) ۱۴۰۰/۰۷/۰۷

02:54۰

کاردانو(ADA) فعلا در بیشتر ماه سپتامبر(شهریور) در داخل یک مثلث نزولی معامله گیر افتاده است. پس از تلاش های ناموفق گاوها برای خروج از مقاومت این الگو ، خرس ها کاملا بر بازار مسلط شده اند و پرایس اکشن ADA را به سمت سطوح پایین تر پیش می برند. به نظر میرسد خرس ها درحال حاضر چهارمین تلاش خود را امتحان می کنند. احساسات بازار و عوامل در بازار قطعی نیست.

پرایس اکشن ADA می تواند تا ۱.۸۹۳ دلار پیش ببرد. این بار ، پایه مثلث برای شکستن آماده است و با ادامه فشار از سوی خرس ها ، امکان کاهش قیمت به زیر آن دور از انتظار نیست. شکستن این مقاوت برای گاو ها خبر بدی است زیرا آنها چندین بار از این سطح دفاع کرده اند.

 

ADAUSD 2021 09 29 09 03 37 637685035825495880 300x175 - تحلیل تکنیکال کاردانو(ADA)؛ چهارشنبه 7 مهر
نمودار روزانه جفت ارز ADA/USD

 

در صورت عدم حضور گاوها در بازار ، خرس ها طی این روند نزولی می توانند قیمت را تا سطح ۱.۶۷۷ دلاری کاهش دهند و این سطح یک سطح مهم برای سیو سود است.
با توجه به قرارگیری اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) و سطح محوری ماهانه S1 در پیرامون این ناحیه، انتظار میرود که روند نزولی در اینجا متوقف شود.

در صورتی که گاوها قادر به غلبه بر سلطنت خرس ها باشند ، ابتدا پیش بینی می شود که قیمت به سمت خط روند نزولی قرمز و پیوت ماهانه خود در ۲.۳۴۵ دلار حرکت کند. پس از عبوراز آن ، کاردانو در مسیر صعود به تارگت نهایی خود در۲.۷۴۱ دلار قرار می گیرد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5644

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.