۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:52

همکاری مسترکارت با Lulu، شریک ریپل در امارات متحده عربی برای تقویت حواله ها

01:17۰

صرافی Lulu مستقر در امارات متحده عربی با کارت های اعتباری مسترکارت همکاری می کند تا ارسال حواله ها از طریق برنامه Lulu Money را تسریع کند.

این شرکت فناوری fintech ایالات متحده مکانیزم حواله Lulu را با MPGS (خدمات Mastercard Payment Gateway Services) ارائه می دهد که باعث می شود معاملات سریعتر و ایمن تر از قبل شود. این خبر توسط Arabian Business به اشتراک گذاشته شد.

Lulu به دنبال پردازش حواله ها از طریق اتصال واحد
بر اساس این مقاله، معامله استراتژیک بین مسترکارت و Lulu به آنها اجازه می دهد از کارت های پرداخت مسترکارت بدون هزینه اضافی معامله تجاری استفاده کنند. بنابراین، Lulu اولین پلتفرم از این نوع در امارات متحده عربی خواهد بود که از این ویژگی مسترکارت برای پرداخت های دیجیتالی از طریق برنامه تلفن هوشمند Lulu Money استفاده می کند.

علاوه بر این، حواله های ارسال شده Lulu توسط خدمات بین مرزی مسترکارت پشتیبانی می شود، بنابراین، Lulu قادر خواهد بود حواله ها را در یک اتصال واحد پردازش کند.

نایب رئیس ارشد مسترکارت در آفریقا و منطقه خاورمیانه، معتقد است که مشارکت با شرکت های بزرگ فن آوری مانند Lulu، برای ارائه تجربه پرداخت بهتر به کاربران و مشارکت همه در اقتصاد دیجیتال بسیار مهم است.

Lulu معتقد است که همکاری با مسترکارت مهم است، زیرا برنامه Lulu Money آنها را قادر می سازد تا زندگی را برای طیف وسیعی از مشتریان آسان تر کنند.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5667

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.