۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 12:32

همکاری USDC با AngelList

03:00۰

دومین استیبل کوین بزرگ ، USD کوین(USDC) که بر پایه دلار آمریکا است و توسط Circle صادر می شود، می تواند برای تأمین مالی کاربران AngelList استفاده شود زیرا این پلت فرم یک به روز رسانی مهم را راه اندازی می کند.

USD Coin به AngelList می آید

طبق اعلام رسمی مشترک Circle و AngelList ، این دو تیم با یکدیگر همکاری کرده اند. USD Coin صادر شده توسط Circle جدیدترین ابزار تأمین سرمایه استارت آپها در AngelList می شود.

2021 09 29 05 47 25 Window - همکاری USDC با AngelList

جرمی آلیر ، مدیرعامل و بنیانگذار Circle ، تأکید می کند که محصول اصلی وی به روشی جدید برای تأمین سرمایه اولیه تبدیل می شود و این فقط آغاز ماجرا است:

بسیار مشتاق همکاری با AngelList در یکی از رو به رشدترین روشهای تأمین بودجه استارتاپ و در نهایت عملیات خزانه داری هستیم.

با این حال ، افزودن USD کوین به مجموعه ابزارهای AngelList می تواند روند سرمایه گذاری در استارتاپ های اولیه را به طور قابل توجهی دموکراتیک کند.

از پلت فرم به اکوسیستم: چه چیز جدیدی در AngelList Stack وجود دارد؟

ادغام USDC بخشی از به روز رسانی AngelList Stack است:این پلت فرم نمادین مجموعه جدیدی از محصولات را به مجموعه ابزار خود اضافه می کند. با استفاده از AngelList Stack ، همه مشتریان این پلتفرم دارای محیطی فراگیر و کامل برای رشد محصولات خود خواهند بود.

AngelList Stack شامل یک روش تاسیس سازگار با بنیانگذار است ، از کارتهای بدهی فیزیکی و مجازی پشتیبانی می کند و از جمع آوری کمک تک لینک برخوردار است.

طبق بیانیه تیم آن ، مجموعه جدیدی از روال کار طراحی شده است تا فرآیندهای بانکداری ، مدیریت حقوق صاحبان سهام ، جذب سرمایه و استخدام را به صورت خودکار انجام دهد.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5671

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.