۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:45

تحلیل چین لینک ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

03:00۰

چین لینک (LINK) از ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) تقریباً ۳۵ درصد کاهش یافت ، اما پس از رسیدن به کف قیمت ۲۱.۰۳ دلاری در ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) در محدوده قیمتی ثابتی حرکت می کند. بدین ترتیب، با توجه به شروع همگرایی نقاط نوسانی ، پرایس اکشن LINK فشرده شده است.

با اتصال خطوط روند به سقف ها و کف ها ، یک مثلث متقارن حاصل می شود. این الگوی تکنیکال حاکی از هیچ گونه جهت مشخصی نیست و ۱۶ درصد افزایش ویا کاهش را پیش بینی می کند که با اندازه گیری فاصله بالاترین سقف و کف بدست می آید. طی این الگو ، چین لینک می تواند به تارگت ۲۸.۳۸ دلاری و یا ۱۸.۲۶ دلاری برسد.

از آنجایی که الگوهای مثلث متقارن جهت مشخصی را نشان نمی دهند، سرمایه گذاران به دلیل شکل گیری روند خرسی پیش از حرکت LINK در محدوده ثابت ، انتظار دارند قیمت به سطوح پایین تر کاهش یابد.

اگر قیمت چین لینک با کندلی قاطع در بالای مرز میانی محدوده خود در ۲۴.۹۰ دلار بسته شود، شکست مقاومت مثلث تایید می شود و منجر به رسیدن قیمت به تارگت ۲۸.۳۹ دلاری می شود. در برخی از شرایط ، LINK می تواند به مقاومت بعدی خود در ۳۰.۸۵ دلار برسد. بدین ترتیب ، قیمت ۳۰ درصد رشد می کند.

LINKUSDT 2021 09 30 15 23 21 637685930008539224 300x170 - تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)؛ پنج شنبه 8 مهر
نمودار ۹ ساعته جفت ارز LINK/USDT

صرف نظر از خوش بینی در بازار ارز دیجیتال ، اگر چین لینک به زیر ۲۲.۱۵ دلار کاهش یابد ، سناریوی صعودی باطل شده ویا به تاخیر می افتد.

احتمال این وجود دارد که خریداران  از محدوده قیمت ۱۸.۲۶ دلار تا ۲۲.۱۵ دلار ، روند صعودی خود را آغاز کنند.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5751

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.