۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 23:35

یک شهردار در میسوری به هر خانوار ۱۰۰۰ دلار بیت کوین می دهد

05:00۰

شهردار میسوری ، جیسون استوارت(Jayson Stewart) ، قصد دارد به هر خانوار در Cool Valley هزار دلار بیت کوین بدهد. کول ولی در میسوری ، یک شهر کوچک در منطقه سنت لوئیس ، دارای ۱۵۰۰ نفر سکنه است.

جیسون استوارت در مصاحبه ای به Bitcoin Magazine گفت که:

بیت کوین به من طرز فکر جدیدی درباره انسانیت در آینده داده است

وی ادامه داد:

این یک امید و خوش بینی به من داد که ما می توانیم بر بدترین قسمت های سیستمی که در آن متولد شده ایم غلبه کنیم و در واقع آینده ای را دقیقاً همانطور که می خواهیم ایجاد کنیم. سطح خاصی از امید و خوش بینی وجود دارد که من از بیت کوین دریافت می کنم

در ابتدا استوارت قصد داشت پول کافی برای ایردراپ ۵۰۰ دلار به هر خانوار در کول ولی جمع آوری کند ، با این حال ، اطلاعیه او توجه و بودجه اضافی را از سراسر کشور جلب کرد.

استوارت به کوین تلگراف گفت:

در حال حاضر ، این پروژه به طور کامل برای هزینه ۱۰۰۰ دلار به ازای هر خانوار تأمین بودجه شده است

همچنین وی افزود که:

این شهر اهداف بخشش خود را بیشتر کرده است زیرا ماجرا به حدی محبوب شد که هرگز پیش بینی نمی کردم

شهردار قصد دارد از کمک های اضافی دریافت شده برای کشف طرح های کم مصرف انرژی در کول ولی استفاده کند

در طی مصاحبه خود با مجله بیت کوین ، استوارت موانع قرار دادن بیت کوین در ذخیره شهر را توضیح داد و اینکه چگونه این امر اولویت او را به حل تدارکات آموزش و دسترسی ۱۵۰۰ خانه مسکونی به بیت کوین تغییر داد.

واضح است که برای شهردار ، مهمترین بخش کمک مالی او این است که اطمینان حاصل شود که بیت کوین در خدمت تغییرات اجتماعی و بهبود Cool Valley است ، در حالی که مردم را در این راه روحیه می بخشد.

استوارت به Coin Telegraph گفت که تدارکات توزیع ایردراپ بیت کوین هنوز نهایی نشده است. برنامه او این است که ابتدا کارگاه های آموزشی را برای ساکنان ترتیب دهد تا از آنچه دریافت خواهند کرد مطلع شوند.

شهردار گفت:

ما قصد داریم در اسرع وقت مردم را وادار کنیم تا بیت کوین خود را ذخیره کنند.

شهردار استوارت در یک بیان مثال زدنی از  ترجیح زمانی کم، همچنین در حال برنامه ریزی است تا به شهروندان اجازه دهد در صورت تمایل به نگهداری بیت کوین خود برای مدت زمان مشخص ، مبلغ بیشتری از بیت کوین دریافت کنند ، اما به کسانی که مایل به فروش هستند اجازه می دهد تا ساتوشی های اختصاص داده شده خود را برای انجام این کار دریافت کنند.

شهردار استوارت همچنین به تازگی به هیئت مشاوره Midwest Bank Center پیوسته است ، که یک بانک محلی با نزدیک به ۲ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت است. او امیدوار است به زودی در شهر شاهد یک بانک دوستدار بیت کوین و همچنین فرصت های تجاری جذاب دیگر مانند رویدادها و امکانات استخراج باشد.

استوارت به Bitcoin Magazine گفت:

بیت کوین اساساً آمریکایی است. بیت کوین آمریکایی ترین چیز است. دولت ما بر اساس آزادی و آزادی شخصی  و حقوق و حاکمیت خود  و همه چیزهایی که بیت کوین واقعاً هست ، بنا شده است. من فکر می کنم این یک امر طبیعی است که بیت کوین در آمریکا پیشرفت کند

منبع
bitcoinmagazine
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5757

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.