۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:31

آمریکا رمزارزها را ممنوع نخواهد کرد

01:34۰

جروم پاول (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده طی جلسه ای که روز پنجشنبه در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان برگزار شد، تصریح کرد که هیچ برنامه ای برای سرکوب ارزهای رمزنگاری شده به سبک کشور چین وجود ندارد.

هنگامی که از نماینده محافظه کار، تد باد (Ted Budd)، از کارولینای شمالی، در مورد اینکه آیا فدرال رزرو به دنبال ممنوعیت یا محدودیت استفاده از رمزارزها است پرسیده شد، پاول پاسخ داد که چنین هدفی وجود ندارد.

با این اوصاف، پاول اشاره کرد که ارزهای رمزنگاری شده (به ویژه استیبل کوین ها) باید قانون گذاری شوند:

قصد ممنوعیت آنها وجود ندارد، اما استیبل کوین ها مانند صندوق های بازار پول هستند، آنها مانند سپرده های بانکی هستند، اما تا حدودی خارج از محدوده نظارتی می باشند. مناسب است آن ها قانون گذاری شوند

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بانک خلق چین جمعه گذشته تمام معاملات ارزهای رمزنگاری شده و فعالیت های تجاری مرتبط با آن ها را غیرقانونی اعلام کرد که باعث ریزش کوتاه مدت بازار شده بود.

با توجه به این که ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، ناظران این صنعت از آخرین تحولات در این بخش به دقت بازرسی می کنند.

ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا اخیرا به دولت ایالات متحده توصیه کرده است که در مورد دارایی های جدید “هیچ کاری” انجام ندهد:

من می گویم، کاری نکنید. فقط اجازه دهید رشد کند

در حال حاضر، فدرال رزرو هنوز در حال ارزیابی مزایا و هزینه های ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی است. انتظار می رود گزارشی درباره “دلار دیجیتال” در آینده نزدیک منتشر شود.

منبع
U.Today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5779

707 نوشته
ارز نیوز ، نگاهی متفاوت به دنیای ارزهای دیجیتال

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.