۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:05
axie

Axie Infinity برنامه استیکینگ AXS را راه اندازی می کند

01:26۰

Axie Infinity ، یک بازی NFT مبتنی بر بلاکچین اتریوم ، برای درآمد ، از راه اندازی برنامه استیکینگ برای توکن خود ، Axie Infinity Shards یا AXS خبر داد. بر اساس اعلامیه ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) ، دارندگان AXS می توانند توکن خود را استیک کنند در حالی که پاداش ها در ۲۴ ساعت فعال می شوند.

تیم Axie Infinity در بخشی از این اعلامیه گفت:

استیکینگ راهی برای پاداش دادن به اعضای جامعه ما برای داشتن طرز فکر طولانی مدت و قفل کردن توکن های AXS آنها است.

در زمان نگارش این مقاله ، خزانه داری جامعه Axie Infinity بیش از ۱۸ میلیون توکن AXS به ارزش بیش از ۱.۴ میلیارد دلار در اختیار دارد. درمجموع ۲ میلیون توکن AXS در ماه اول برنامه استیک توزیع خواهد شد. در این اطلاعیه آمده است که حدود ۵۸ میلیون از کل مجموعه ۲۷۰ میلیون توکن AXS در گردش است و مابقی از طریق استیکینگ ، پاداش های گیم پلی و ساختارهای پاداش اکوسیستم منتشر می شود.

Axie Infinity در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد ، یک بازی معامله ای و مبارزه ای است که بازیکنان را قادر به جمع آوری ، پرورش ، افزایش ، نبرد و تجارت Axies می کند ، که اکسی ها در اصلNFT هایی با ویژگی ها و قدرت های مختلف هستند.
توکن های AXS ، که در چندین صرافی نیز فهرست شده است ، برش کوچکی از جهان بازی را نشان می دهند. علاوه بر خرید مستقیم آن ها ، بازیکنان همچنین می توانند دستاوردهای درون بازی مانند حضور در تابلوهای برتر یا برنده شدن در مسابقات را کسب کنند.

منبع
cointelegraph.com
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5835

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.