۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:13

تحلیل سیف مون ۱۴۰۰/۰۷/۱۰

02:11۰

SafeMoon در روز های پایانی ماه سپتامبر(اوایل مهرماه) در یک روز با کندلی ، ۳۰ درصد رشد کرد . پس از آن ، با دو کندل دیگر در مجموع در کمتر از سه روز، ۴۸ درصد بازیابی شد. علیرغم اینکه روند چشمگیری را به نمایش گذاشت ، اما نتوانست سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۱۵۶ دلاری را به سطح حمایتی تبدیل کند.

از نظر ظاهری ، مومنتوم SAFEMOON با پیروی از بیت کوین ، چندان خوب به نظر نمیرسد، این می تواند منجر به ۱۵ درصد اصلاح SAFEMOON به حمایت فوری خود در ۰.۰۰۰۰۰۱۳۰ دلار شود.

در اینجا گاوها می توانند به بازار برگردند، اما عدم موفقیت آنها برای افزایش فشار خرید می تواند منجر به عقب نشینی قیمت به ۰.۰۰۰۰۰۱۱۰ دلار شود.

safe 637687480115079083 300x176 - تحلیل تکنیکال SafeMoon؛ شنبه 10 مهر
نمودار ۱ روزه جفت ارز SAFEMOON/USDT

 

اگرچه احتمال ۱۵ درصد اصلاح در قیمت SafeMoon دور از انتظار نیست ، اما این نمی تواند سناریوی صعودی را باطل کند. همانطور که عنوان شد، خریداران می توانند در حدود ۰.۰۰۰۰۰۱۳۰ دلار به بازار بازگردند. احیای مجدد فشار خرید به احتمال زیاد SAFEMOON را به ۰.۰۰۰۰۰۱۵۸ دلار خواهد رساند و سناریوی نزولی باطل می شود.

چنین صعودی، SafeMoon را به سمت مقاومت بعدی خود در ۰.۰۰۰۰۰۱۸۲ دلار پیش خواهد برد و در نتیجه ، SAFEMOON  به میزان  ۴۰ درصد رشد می کند.
در برخی  از  شرایط ، روند صعودی این آلت کوین می تواند تا سقف ۰.۰۰۰۰۰۱۸۸ دلاری ادامه یابد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=5872

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.